Nilüfer çiçeği lif yapımı

Nilüfer çiçeği lif yapımı

Nilüfer çiçeği lif yapımı lif örneklerinin en güzeli ve gösterişlisi olarak kabul edebiliriz. En yeni en iddialı lif örnekleriyle canim anne farkıyla sizlerle buluşuyoruz. Lif modelleri oldukça çok yapılan ve hanımların ilgilendiği el işleri arasında birinci sıralarda yer alırken çeyiz için olmazsa olmazlardan olurken, bir yandan da bunun diğer tarafı emek verilerek, ev bütçesi için hiç durmadan örülüp tencere tuzumuz olsun diyen bayanlar var. Bizde onlar için favorisi olacağı bu güzel nilüfer çiçeği lif modelini paylaşıyoruz.

Nilüfer çiçeği lif yapımı ( tasarımı akgün gülün hanıma) ait olan ellerine sağlık çok başarılı bir çalışma olmuş video anlatımı yapılışı lifperisi arzu’ya ait olan bu değerli modeli o güzel çeyiz bohçası için yapılması gerekenler arasında olmayı hak ediyor. Renk uyumu sizlere kalmış aynısını veya farklısını yapabilirsiniz.

Yapımı video anlatımıyla oldukça zevkli bir model olmuş 6 yaprak ile başlayıp ikinci sırada 12 yaprak devamın da 15 yaprak yapılarak devam edilmiş kenarlarına oyası yapılarak bitirilmiş, iplerin uyumu çok başarılı nilüfer çiçeğinin temasını bizlere çok güzel sunmuş, beğenilerinizi ve paylaşımlarını bekliyoruz. Şimdiden kolay gelsin bol müşteriler olsun dileklerimle tekrar yeni modellerde görüşmek üzere hoşçakalın.

Lif modelleri, lif örnekleri ve daha fazlası için linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Nilüfer çiçeği lif yapımı video anlatımlı buradan izleyerek kolayca uygulaya bilirsiniz

https://youtu.be/XJ1DjpcLUSQ

Lifperisi arzu kanalına video anlatımı için çok teşekkür ediyoruz. Tasarımı için Akgün gülün hanım efendiye ellerine sağlık diyoruz.

 

 

blank

Nilüfer çiçeği lif yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ