Okul İçin Kendin Yap Fikirleri

Okulda kullanabileceğiniz eski eşyalarınızı veya kullanılmayan eşyaları değerlendirebileceğiniz okul için kendin yap fikirlerini aşağıdan bulabilirsiniz.

Kalemlik, silgi süsleme, kalem süsleme, kağıt ataçları gibi okulda kullanabileceğiniz ürünleri evde kullanılmayan eşyaları geri dönüşüm fikirleri ile kendiniz yeniden tasarlayabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız kendin yap fikirleri ile arkadaşlarınızı kandırabilir eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

İlk kendin yap projemiz mermer yada ebru desenli ders çalışma bardağı yapacağınız. Ders çalışırken içeceğiniz içecekleri daha eğlenceli bir bardakta içmek için bu fikri deneyebilirsiniz. Bir su bardağına su koyup istediğiniz renkte ojeleri damlatıp dağıttıktan sonra bardağınızı bu suya batırın. Kurumaya bırakın ve ders çalışma bardağınız hazır.

İkinci kendin yap projemiz ise hem törpü hem de cetvel olarak kullanabileceğiniz bir fikir. Bir adet kağıt törpü alın. Yazıcıdan bir cetvel fotoğrafı çıkarıp törpüye uygun olarak kesin. Daha sonra bu cetvel fotoğrafını üzerine yapıştırın. Törpü cetvel kendin yap aparatınız hazır.

Üçüncü projemiz ise hem makyaj kutusu hem de kalemlik olarak kullanabileceğiniz bir fikir. Havlu kağıtlardan kalan karton ruloyu kullanarak bu fikri yapabilirsiniz. Fikrin detaylı anlatımını aşağıda yer alan videodan da bulabilirsiniz.

Dördüncü fikrimiz ise hem makyaj süngeri hem de kalemlik olarak kullanabileceğiniz bir fikir. Bu fikirler özellikle süslü kızların daha çok hoşuna gidecek. Kalemliğin içerisini makyaj süngerine entegre edip makyaj süngeri ve kalem olarak kullanabilirsiniz.

Okul İçin Kendin Yap Fikirleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ