Ör sök boyunluk yapılışı

Ör sök boyunluk yapılışı

Ör sök boyunluk yapılışı farklı teknikler arayan arkadaşlar için ör sök modelimizi siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapılışı oldukça kolay olan ve güzel görselliği ile kış mevsiminde farklı renk seçeneği ile boyunluk yapabilirsiniz.

Örgü modellerinde kış ayını tamamlayan aksesuarlar arasında boyunluk yapılışları hanımlarımız tarafından oldukça tercih edilmektedir. Sayfamızda sizler için oldukça yer vermeye çalıştık linklere tıklayarak modellerimize ulaşabilirsiniz. Yapılışları video anlatımlı olarak sizlerle buluşmaya devam etmektedir.

Tığ işi boyunluk tercihiniz ise yine sizin için linkleri yazımızın içinde bıraktık tıklayarak ulaşabilirsiniz. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Ör sök boyunluk yapılışı

Kalın ip kullanılmıştır.

İpe uydun şiş seçimi

54 İlmek başlayarak haroşa tekniği örelim. Ve sonrasında sökme tekniği video anlatımda gösterilmektedir. Haroşa tekniğini düz alarak örülmüştür. Kesme tekniği ve dikim kısmını detayları video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Örgü modelleri, örgü boyunluk yapımı, boyunluk hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Fıstık modeli ponponlu boyunluk yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Balonlu model boyunluk yapımı için linke tıklamayı unutmayınız.

Ör sök boyunluk yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ