Puf çiçekli kare lif yapılışı

Puf çiçekli kare lif yapılışı

Puf çiçekli kare lif yapılışı oldukça güzel olan kare lif modellerini tercih eden arkadaşlarımız için çiçek detaylı modelimizi lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz..

Çiçekli kare lif modeli yıldız tekniği ile kare zemin üzerine çiçek detayı olan modeldir. İstediğiniz çiçek detayını uygulayabilirsiniz. Renk tercihi sizlere kalmıştır. Modelimiz çeyizler ve siparişler için ideal olduğunu düşünüyoruz. Farklı lif örnekleri arıyorsanız sayfamız oldukça geniş lif örneğine sahiptir bir çok lif modeline ulaşabilirsiniz. Takım lif modelinden, yeni lif örneklerine, sayısız lif çalışmaları için yazımızın içindeki linke tıklamayı unutmayınız. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Puf çiçekli kare lif yapılışı

3 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yıldız tekniği yapılmıştır.

İlk olarak kare zemin hazırlıyoruz, 18 ze 17 olarak hazırlayabilirsiniz. Kare zemin için ilk olarak zincir çekerek uç uca fıstık tekniği yapıyoruz. Sonrasında üçlü fıstık yaparak birlikte kapatıyoruz. Yıldız tekniği uyguluyoruz ve fıstık boylarının aynı olmasına dikkat ediniz. Bu şekilde hazırlıyoruz. Üst kısmına çiçek detayı uyguluyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyebilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Puf çiçekli kare lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ