Yeni yuvarlak lif yapılışı

Yeni yuvarlak lif yapılışı

Lif modeli nasıl yapılır ? Lif modelleri hangi teknik ile örülür ? Lif modeli video anlatım var mı ? Lif fiyatları ne kadar ?

Lif örnekleri geniş seçeneği ile lif sevenlere sunulmaya devam ederken lifi nasıl yapabiliriz sorusu oluşmaktadır. Yapılışları oldukça kolay herkesime göre model bulunması nedeniyle yapılışları oldukça kolaydır.

REKLAM ALANI

Lif çalışmalarında yıldız tekniği, kutu tekniği, mısır tekniği, fıstık yapımı ile örülmektedir.

Yeni yuvarlak lif modeli ve bütün lif modelleri video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Liflerde fiyat bilgisi de modele ve yapan kişiye göre değişim göstermektedir. Takım lif ve tek model yine fiyatlar farklık göstermektedir. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Yeni yuvarlak lif yapılışı

2 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi yapabilirsiniz.

Orta kısmında puf çiçek detayı bulunmaktadır.

6 Dilimden oluşmuştur. Kenar detayı yapılan güzel modeldir.

İlk olarak 6 zincir çekip halka oluşturalım. Ve aralarda 3 zincir çekip içine altı fıstık yapalım. Devamında zincir içine tekli fıstık yapıp kapatalım, ikili fıstık yapıp birlikte kapatalım bu şekilde altı dilimi oluşturmaya başlıyoruz. Arttırma tekniği ile yuvarlak lif modelini oluşturmaya devam ediyoruz. Kenar detayı farklı yapılan modelin detaylı yapımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılı için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Yeni yuvarlak lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ