Badem şekeri kare lif yapılışı

Badem şekeri kare lif yapılışı oldukça renk lif modeli arayanlar için cıvıl cıvıl renk seçeneği ile yapabileceğiniz badem şekeri lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Badem şekeri lif örneği elinizde kalan lif ipleri değerlendire bileceğiniz bir modeldir. Renk seçimi geniş olan modeldir. İstediğiniz renk tonlarını ve kaç renk uygulamak isterseniz yapabilirsiniz.

Çeyizler için lif modelleri oldukça fazla yapılmaktadır. Sipariş alan arkadaşlarımız da bulunmaktadır. Yeni ve görselliği güzel lif modelleri kadar. Kolay ve farklı lif modelleri de tercih edilmektedir. Nişan bohçaları içinde takım lif modelleri yapılmaktadır.

Yeni öğrenen ve öğrenmek isteyen hanımlarımız için video anlatımlarımız oldukça yardımcı olmaktadır. İstedikleri modeli izleyerek kolaylıkla uygulayabilirler. Yeni örgü lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Badem şekeri kare lif yapılışı

5 Renk lif ipi kullanılmıştır.

Elinize yatkın tığ seçimi seçebilirsiniz.

Makas

İlk olarak üç zincir çekelim, halka oluşturalım ve dört dolgulu fıstık yapalım. Bir zincir yapmış olduğumuz fıstık üzerine açık fıstık yapalım ve tekrar fıstık yapıp iki fıstığı birlikte kapatalım. Ve ikinci renk ip seçimi ile aynı tekniği uygulayabilirsiniz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Badem şekeri kare lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ