Kolay Örgü Zincir Modeli Yapılışı

Kolay Örgü Zincir Modeli Yapılışı

Kolay örgü zincir modeli yapılışı birçok örgü modelinde tercih edebileceğiniz kolay ve görselliği güzel olan model olduğunu düşünüyoruz. Yapılışı detaylı video anlatımlı olarak siz değerli örgü sevenlerin beğenisine sunuyoruz.

Bir çok çocuk ve bebek örgülerinde kullanabilirsiniz. Yetişkin örgülerinde atkı ve şal olarak güzel renk seçimi ile yapabilirsiniz. Ayrıca farklı örgü modelleri içinde sayfamızı mutlaka takip ederek bir çok modele ulaşabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklayarak örneklerimizi görebilirsiniz. Yeni örgü video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşaçakalınız..

Kolay Örgü Zincir Modeli Yapılışı

Model 3 ve katları + 2 fazla ilmekten oluşmaktadır.

Modele göre ip seçimi yapabilirsiniz.

Şiş numarası ip ve elinizin durumuna göre değişecektir. Aldığınız ip arka kısmında şiş numara bilgisi bulunmaktadır.

İlk olarak modele göre ilmek sayısını hazırlayalım, ilk olarak düz ve ter olarak örelim, isteyen arkadaşlar lastik yaparak sonrasında modeli kurabilirler.

Model kurulumu kenar ilmeğinden sonra iki ilmek düz örelim, yanındaki ilmeğin içine üç dolayıp ilmek çıkartalım ve yine iki ilmek düz örelim bu şekilde sırayı tamamlayalım..Arka kısımda kenar ilmek ve iki düz ilmek örelim doladığımız ilmeği serbest bırakıp ipi arkaya alıp diğer ilmeği düz örelim, detaylı yapımı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Örgü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kolay Örgü Zincir Modeli Yapılışı VİDEO ANLATIM.

Canselin örgü dünyası kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ