Örgü Bebek Giyimi Çeşitleri

Örgü Bebek Giyimi Çeşitleri

Her ne kadar hazır alınabilecek birçok parça ve kıyafet olsa da anneler bebeklerine örgü ürünler yapmaktan kendilerini alamazlar. Çünkü örgü ürünlerin yeri ayrıdır, tektir ve size özeldir. Üzerinde sizin emeğiniz vardır. En değerli varlıklarınız için en güzelini en iyisini istersiniz. Soğuk kış günleri için kullanılabilecek birçok farklı bebek örgü modelleri bulunur. Örgüden kazaklar, yelekler, patikler, battaniyeler, hırkalar ve daha birçok farklı parça mevcuttur.

blank

Örgü Bebek Giyimi Çeşitleri

Bebekleriniz için sizlerde harika parçalar yapabilirsiniz. Erkek bebeklerinde örülen parçalarda daha çok mavi, krem, beyaz, turkuaz, lacivert gibi tonlar daha ağırlıklı olarak kullanılırken, kız bebeklerde daha çok pembe, pudra, krem, kırmızı gibi sıcak tonlar daha ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda bebek örgülerinin tığ işi ile yapılanları olduğu gibi şiş ile örülen modelleri de vardır. Siz hangi alanda daha başarılı iseniz onu tercih edebilir ve o şekilde örmeye başlayabilirsiniz.

blank

Bebek giyimi çeşitleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bebek kıyafetleri küçük parçalardan oluştuğu için örmesi diğer ürünlere göre daha kolay ve keyiflidir. Bunun için örgü bilen her bayan rahatlıkla sıkılmadan yapabilir. Erkek ve kız bebekler için yapılan parçalar farklılık göstermektedir.

blank

Seçilen renk ve modeller cinsiyete göre değişir. Bebeğinizin soğuk kış günlerinde içini ısıtacak birbirinden harika ürünler mevcuttur. Sizde dilediğiniz renkleri seçerek işe koyulabilirsiniz.

blank

Birbirinden farklı bebek giyimi modelleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. İlk bakışta modeller size karışık ve zor gelebilir ancak oldukça basittir. Resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz. İster tığ işi isterseniz şiş ile örebileceğiniz farklı ürün ve parça yelpazesi mevcuttur. Bebeklerinize el emeğiniz ile yaptığınız minik ama bir o kadar da sevimli kıyafetler örmek istemez misiniz?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ