Örgü bebek kurbağa kostümü (bere ve kilot) yapımı

Örgü bebek kurbağa kostümü (bere ve kilot) yapımı

Örgü bebek kurbağa kostümü (bere ve kilot) yapımı

Merhabalar arkadaşlar bu yazımızda yenidoğan bebek kostümü nasıl yapılır sizlerle paylaştık. Sizlerden en çok istek olarak gelen modeli kurbağa kostüm modelinin anlatımını yaptık. Bereyi ve kilotu ayrı 2 video olarak paylaştık ve tüm detayları videoda verdik. Şimdiden örecek olan arkadaşlara kolay gelsin.

Yenidoğan Kostümü Kurbağa Bere Yapılışı
Bu videomuzda yenidoğan bebek kurbağa kostüm beresi yapacağız birlikte. Yenidoğan kostümü farklı istek alan modellerin anlatımını da ilerleyen zamanlarda yapmaya çalışacağız. Sizlerde anlatımını istediğiniz modelleri bize iletebilirsiniz ?
Gelelim malzemelerimize , yeşil ve beyaz ip (koton ip tercihimdir) siyah ip ve tığ . İşte sadece bu kadar ? sonrasında videomuzu takip ederek kurbağa beresini tamamlayabilirsiniz.

Yenidoğan Kurbağa Kostümü Alt Kısmı (kilot) Yapımı
Uzun süredir sizlerden istek alan fakat yapımına ancak sıra gelen yenidoğan kostümü alt kısmı yapılışını anlatacağız bugün. Birkaç çeşit yapılabilmekle birlikte birçok kostümün altına en sık kullanılan alt (külot) kısmını anlatmaya çalıştık . Umarım beğenirsiniz ☺
Malzemelerimiz yapılacak kostüme uygun renkte ip ( ben koton ip tercih ettim ) ipinize uygun tığ ve düğme . İşte bu kadar ? sıra geldi örmeye ?

Sevgili arkadaşlar sizlerde videolarımızı izleyerek yaptığınız örgüleri sayfalarınızda bizi @canimannecom  etiketini ekleyerek paylaşırsanız çok seviniriz, ayrıca etiketlediğiniz görselleri tüm sayfalarımızda sizin adınıza paylaşabiliriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ