Örgü Bebek Mama Önlük Modelleri

Bebeklerin önünce takılan ve yemek yerken omların kıyafetlerinin kirlenmesini engelleyen en güzel örgü bebek mama önlüklerini aşağıdan bulabilirsiniz.

Bebek önlüğü her anne için kullanışlı bir yardımcıdır. Bebeklerin sürekli olarak ağız suyu, yemek dökmesi, kusma sorunu, mama dökmesi gibi sorunları vardır. Önlük olmadığında genellikle kıyafetleri kirlenir. Sürekli kıyafet değiştirmek yerine önlüklerini değiştirmek daha pratik bir yoldur. Özellikle yemek veya mama verdiğinizde önlük takıp verirseniz üstü kirlenmeyecektir. Çoğu anne sürekli olarak bebeklerine veya çocuklarına önlük takmaktadır. Bunun sebebi ani kusmalarda tüm kıyafetinin kirlenmesini engellemektir.

Kendi yemeğini kendi yemeye başlayan bebeklere ise önlük kullanmak şarttır. Çünkü doğru dürüst yemeyi beceremedikleri için tüm kıyafetlerine yemeği bulaştırırlar. Buda sonrasında anneleri yoran bir durumdur. Bebek önlükleri genellikle yazılı, hayvan figürlü seçilmektedir. Bunun sebebi ise bebeklerin dikkatini çekmektir.

Örgü bebek mama yelekleri naylon olanlardan daha sağlıklı ve şık durmaktadır. Naylon önlükler temizlik açısından kolay olsa da sağlık açısından zararlıdır. Renklendirmek için kullanılan boyalar genelde kimyasal içeriklidir ve kanserojen madde içerir. Örgü ipleri ise daha yumuşak en önemlisi de daha sağlıklıdır.

Örgü Bebek Mama Önlük Modelleri

Aşağıda yer alan örgü bebek önlük modelleri arasından beğendiğinizi seçip kendi bebeğiniz için kolayca örebilirsiniz. Diğer bebek örgü modellerine ise bu linkten ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ