Örgü Bebek Patikleri

Örgü Bebek Patikleri

Örgü bebek patikleri nasıl yapılır ? bebek patikleri hangi modelleri vardır ? bebek patikleri video anlatım var mı ?

Örgü bebek patikleri ve görsellerini sizler için yazımızda derledik görsellerin üzerine tıklayarak modelleri inceleyebilirsiniz. Ayrıca sitemizde bir çok örgü bebek patiklerini video anlatımları bulunmaktadır. Yapılışları detaylı anlatımlı olması sizlere oldukça yardımcı olacaktır. Modellerimizi mutlaka inceleyip güzel patikler yapacağınızı düşünüyoruz.

Bebek patikleri el işleri arasında örgü modelleri arasında en çok yapılan ve kullanılan kıyafetler arasında yer almaktadır. bebek yelekleri ve hırka yapımında patik modeli de mutlaka yapılmaktadır. Takım olarak tercih edilmektedir. El emeğini seven annelerimiz bebek kıyafetlerinde örgü modellerine öncelik vermektedir. Bebek patikleri de yapılışları fazla olunca bir çok patik örneği bulunmaktadır. Sizlerde zevkinize en yakın modeli seçip uygulayabilirsiniz. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Örgü Bebek Patikleri

Kız ve erkek bebek patik yapılışları

İp tercihi bebe yünü olarak en çok tercih edilen ipler arasındadır.

Tığ ve şiş tercihini ip ve el sıklığına göre seçmekte fayda vardır.

Patik modelleri şiş modellerinde haroşa, örnek kurulumu modelleri daha çok yapılmaktadır. İki şiş ve beş şiş olarakta yapılmaktadır.

Tığ işi bebek patikleri yapımı çoğunluğu trabzan tekniği olarak yapılan modeller arasındadır. Hayvan figürlü modeller ve motif ve süsleme teknikleri olarak yapılmaktadır.

Örgü patik modelleri, bebek patik yapılışı, örgü bebek patikleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Örgü Bebek Patikleri Ve Görselleri

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ