Örgü Çocuk Odası Paspas Modelleri

Örgü Çocuk Odası Paspas Modelleri

Evlerimizdeki eşyalar mobilyalar kadar onlara eşlik eden aksesuarlar, halılar, perdeler de bir o kadar önem taşımaktadır. Bunların birbiri ile uyum için olması ve birbirini tamamlaması gerekir. Salonlarımızdaki mobilyalara, aksesuarlara önem verdiğimiz kadar çocuk odalarına da fazlasıyla önem vermekteyiz. Çocuk odaları için seçilen mobilyalardan aksesuarlara, halılardan paspaslara kadar hepsi özenle seçilmektedir. Çocuk odaları için kullanılan paspasların hazır olarak satılanları olduğu gibi el emeği, göz nuru el örgüsü ile yapılan modelleri de mevcuttur. Çocuklarınızın odası için birbirinden şık ve farklı paspas modelleri vardır.

   Örgü çocuk odası paspas örnekleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Tek renk iplikler ile örülen modeller olduğu gibi birden fazla renk iplik ile örülen paspas modelleri de mevcuttur. Aynı zamanda pamuklu ipler ile örülen modeller olduğu gibi son zamanlarda trend olan penye ipliklerden de örgü paspaslar örülmektedir. Şiş ile örülen modelleri olduğu gibi tığ işi örgü ile örülen çocuk odası paspas örnekleri mevcuttur.

Çocuk odanız için paspas öreceğiniz zaman kaliteli, tüylenmeyen ve anti bakteriyel ipleri tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. Çocuğunuzun sağlığı için bu noktaya dikkat etmenizi öneririz.

Çocuk odası paspaslarının yuvarlak modelleri olduğu gibi kare ve dikdörtgen modelleri de mevcuttur. Tek parça halinde örülen modeller olduğu gibi parçaların veya motiflerin birleştirilmesi ile oluşan modeller de vardır. Aynı zamanda son zamanlarda hayvan figürlü örgü paspaslar da sıklıkla tercih edilmeye ve kullanılmaya başlamıştır.

   Hayvanlı örgü çocuk odası paspas modelleri için sitemizdeki görselleri takip edebilirsiniz. Birbirinden şık ve gösterişli, sevimli modeller arasından dilediğinizi seçerek örmeye başlayabilirsiniz. İlk bakışta zor gibi gelse de yapımı oldukça basit ve keyiflidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ