Örgü Çocuk Oyuncakları

Kadınlar hayatları boyunca hep bir şeylerin mücadelesi içindedir. Ev temizliği, yemek derken bir de aynı zaman da çocuk büyütme telaşı içindedir. Bu işler rutine dönmüş olsa da çocuklar başkadır. Onları bu hayatın içinde belli bir rota da ilerlemesini sağlayamazlar. Uslu birer çocuk olmalarını, yaramazlık yapmalarını istemezler ve bir şekil de susmaları adına onları uğraştıracak şeyler verirler. Genel de bunların hepsi yapay ve plastik oyuncaklardır. Zararlı denebilecek bütün maddeler o plastikte saklıdır.

Hedeflediğimiz şey, çocukların daha az mikrop alıp büyümeleridir. Her şeyin en iyisine laik olan çocuklarımızın, örgü çocuk oyuncağı yapımı ile tanışmaları gerekmektedir. Ev hanımlarımızın birçoğu örgü örmeyi, el işi yapmayı hayatların da yer vermeye devam ediyor. Çocuklarımızın her şeyden çok çabuk sıkıldığına göre el emeği göz nuru olan örgüden yapılma oyuncaklar ilgilerini çekeceğinden hiç şüphemiz yok. Yapımı basit olan şahane oyuncaklar ortaya çıkabilir. Bu sayede hem çizici olmayan oyuncaklara sahip olacaklar hem de plastiklerden uzak duracaklar. Örgüden yapılma toplardan, kedilere, köpeklere kadar yapılabilir bunda da keyif alabilirsiniz.

Kadınlar emeğiyle yaptığı her işten mutluluk duyarlar. Bu günlerimiz de hala el emeğiyle yapılan birçok örgü işi vardır. Zamanlarını boşa harcamayarak kendilerini yenilemek adına ortaya birbirinden güzel işler çıkarmayı başarıyorlar. Anneler çocuklarına, örgü çocuk oyuncakları ile yeni karakterler üretebilir, bu sayede çocukları ile vakit geçirip zamanlarını en güzel şekilde değerlendirmiş olurlar. Yapımı da kendi gibi sevimli haline gelen işlem çok fazla zamanınızı almadan yapabilecek, belki de çocuğunuza örgü oyuncağı ile birbirinden güzel hayvan figürleri yaparak hayvan sevgisini de aşılamış olacaksınız. Çok fazla vakit kaybetmeden elinize sık iğnelerinizi alıp bir an önce başlamanızı tavsiye ederiz. Keyifle yapabileceğiniz örgü oyuncakları çocuklarınızın odasında yer almayı bekliyor.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Ayşe öztürk dedi ki:

    Şişle yapılan bebeklerin yapılışını anlatabilir misiniz Neden göstermiyorsunuz Hepsi çok güzel olmuş ama biz de öğrenmek istiyoruz şişle orülen bebeklerimizin yapılışını anlatmanıza rica ediyorum

  2. Menekşe dedi ki:

    Şiş ile örülen bebekleri biz nasıl öğreneceğiz.hepsi güzel baktım geçtim.

  3. Kiraz Uçurum Algan dedi ki:

    Baktım beğendim ama tarifini vermediğiniz için torunuma yapamıyorum.Lütfen tarifini yazın.Şu pahalilikta emekli maaşıyla geçinen biri olarak alamıyorum.İlgilenirseniz sevinirim.Selamlar

BİR YORUM YAZ