Örgü Duvar Saati Modelleri

Kadınların örgü merakı önüne geçilemez bir hal alırken, her gün yeni örgü fikirleri karşımıza çıkıyor. Örgüden neredeyse her şeyi yapabilen hamarat kadınlar ev dekorasyonu konusunda da örgü modelleri arasında gidip geliyorlar. El örgüsü modelleri ile evlerini süslemeye devam eden el işi tutkunu kadınlar, bebeklerinin odasından kendi yatak odalarına kadar evin her tarafını çeşitli ve ilginç örgü modelleri ile donatıyorlar.

blank

Örgü yatak örtüleri yatak odalarını ve çocuk odalarını süslerken bir yandan da örülen dantel modelleri vitrinleri, mutfakları, masaların üstünü süslüyor. El işi göz nuru modeller evin her köşesinde birer sanat harikası gibi salınırken, şimdiki gözde ise örgüden duvar saati modelleri olarak göze çarpıyor.

blank

Örgüden duvar saati yapan kadınlar bunlarla hem evlerinin duvarlarına ke4ndi el emekleri olan harika saatleri asıyorlar, hem de eğer biraz çevreleri varsa ve yaptıkları el örgüsü duvar saatleri beğenilmişse bunu kazanç kapısına dönüştürüyorlar.El örgüsü duvar saatleri çeşit çeşit ve renk renk olarak karşımıza çıkıyor. Bu saatlerde modeller gibi rengin de çok önemi var. Örgü duvar saati modeli yapan bir kadın tabii ki bunu evinin dekorasyonuna uygun, duvar rengiyle ahenk içinde olacak şekilde yapıyor.

blank

Eğer örülen el örgüsü duvar saati modelleri kazanç kapısı olarak bir başkasına sipariş üzerine yapılıyorsa da yine saati sipariş eden kişinin istediği renk olmasında elbette ki fayda var. Hamaratlıkta sınır tanımayan hanımların yeni gözdesi el örgüsü duvar saati modelleri bir yandan duvarlarda yerini alırken, eğer siz de bu gibi işler ile ilgileniyorsanız aşağıdaki galerimizi inceleyebilir, sitemizdeki örgü, moda ve hobi ile ilgili diğer sayfalara da göz atarak çeşitli el işi modelleri ve yapımı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

blank

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ