Örgü kalem süsü yapılışı

Örgü kalem süsü yapılışı en değerli olan küçüklerimiz için harika yazı yazmayı sevdirecek kalem süsü yapılışı sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Çocuk eğitim de kalem, boyalar, kitap ve bir çok araç gereç oldukça önemlidir. Çoğunlukla yazı konusunda annelerimiz zorluk çekmektedir. Ders yaptırırken yazı konusu oldukça yorucu geçmektedir.

Bizlerde sizlere yardımcı olabileceğini düşündüğümüz güzel örgü amigurumi kedicik kalem süsü nasıl yapılır video anlatımlı olarak sunmaya çalışacağız.

Hayvan temasını işliyoruz ufak kedicik yapıyoruz. Ufaklıkların çok beğeneceğini düşünüyorum. Kendi ve sevdiklerinizin çocukları için yaparak hediye edebilirsiniz.

Yapılışı oldukça kolay ve zevkle yapabileceğiniz en güzel kalemlik süsü olduğunu düşünüyorum. Kalan iplerinizi değerlendire bileceğiniz bir örgü çalışması olacaktır.

Yapmak isteyen annelerimiz ve arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Yeni güzel örgü modellerinde tekrar görüşmek dileğiyle hoşçakalın.

Örgü kalem süsü yapılışı

Örgü kalem süsü detayları ve yapılışı

Örgü kalem süsü yapımı kalem süsü yapımında

2 Numara tığ kullanımı tercihi

3 Renk nako pırlanta ip kullanıyoruz.

Sihirli halka içine 6 sık iğne yaparak başlıyoruz.

Düzenli olarak 30 sık iğne olana kadar artırma yapıyoruz.

Gözler için ister boncuk ister işleme yapabilirsiniz.

Kafa kısmını bitirip kalemin geçeceği kısmı 8 sık iğne üzerine 8 sıra örüyoruz. Minik minik 2 kulak ve birde papyon yapıyoruz. Gözleri ve burnu işleyip kalem süsünü tamamlıyoruz.

Örgü, örgüler ve el işleri yapılışı, amigurumi kalem süsü, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeniler ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımların oldukça önemlidir.

Örgü kalem süsü yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel kalem süsü için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ