Örgü Kapı Süsü Modelleri

Örgü parçalar çeyiz sandıklarımızı süslediği gibi artık günümüzde birçok farklı alanda da sıklıkla kullanılmaya ve tercihe edilmeye başlamıştır. Örgü parçaların kullanım alan ve sıklığı günden güne artmaktadır. Giyim sektöründe örgü parçalara olan düşkünlüğü bilmeyen yoktur. Artık günümüzde ev dekorunda da sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Evinizi renklendiren, farklılık katan aksesuarları örgü ile de yapmanız mümkündür. Örgü parçalar tektir ve size özeldir. Bu yüzden hazır ürünlere göre daha kıymetli daha değerlidir. Kadınlar bazı şeylerin yalnızca kendilerinde olmasına bayılırlar. Örgü parçalar bunun için çok fazla tercih edilmektedir. Çünkü istediğiniz gibi şekillendirmek, değiştirmek mümkündür.

Ev dekorasyonunda mobilyalar kadar onlara eşlik eden aksesuar ve dekoratif ürünlerde bir o kadar önem taşımaktadır. Kapı süsleri birçok evde dekorasyon olarak da kullanılmaktadır. Özellikle de çocuk odalarının kapısına asılan birbirinden şık kapı süsü modelleri mevcuttur. Bunları hazır almak yerine kendiniz tasarlayıp yapabilirsiniz. Hem istediğiniz gibi şekillendirmek sizin elinizde olacağından istediğiniz gibi de tasarlamak sizin elinizde olacaktır.

Dış kapı süsü yapmayı düşünüyorsanız eğer birbirinden şık örgü kapı süsü modelleri mevcuttur. Bir adet köpük can simidi almanız yeterli olacaktır. Geri kalanını evde kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz. Renkli iplerle üzerine bir kılıf örüp daha sonra üzerini çiçek, yaprak gibi motifler ile süsleyerek inci, boncuk, kurdele gibi materyaller ile renk katabilirsiniz. Siz özel olan bu tasarım sizinde çok hoşunuza gideceğine eminim.

Aynı zamanda bebekleriniz içinde örgüden kapı süsü yapabilirsiniz. Köpük can simidinin dışını bebeğinizin cinsiyetine uyumlu olacak rengi seçerek kaplayarak süsleyebilirsiniz.

Sizde farklı kapı süsü modelleri arıyorsanız sitemizdeki görsellere göz atabilirsiniz. İstediğiniz modeli seçerek, görselleri takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ