El Örgüsü Kız Çocuk Pançoları

Giydiğimiz kıyafetler kadar neyi ne ile kombine ettiğimiz de önem taşımaktadır. Kombine yapacağımız zaman kombin parçalarımızın birbiriyle uyum içinde olması önemlidir. Aynı zamanda dış kombin tamamlayıcı ürünler de bir o kadar önemlidir. Bayanlar hem kendi kombinelerinde hem de çocuklarının kombinelerinde hazır ürünlerden ziyade örgü ürünleri, parçaları kullanmaya bayılırlar. Çünkü örgü ürünler tektir ve size özeldir. Bu yüzden daha değerli ve daha kıymetlidir. Yetişkinler için örgü parçalar olduğu gibi çocuklar içinde birbirinden şık örgü modeller, parçalar mevcuttur.

Kız çocukları için birbirinden şık hırkalar, atkı bere takımları, yelekler, patikler, panço modelleri mevcuttur. Her geçtiğimiz gün bu modellere yenileri eklenmektedir. Örgü ürünler, parçalar hazır ürünlerden daha fazla çeşitliliğe sahiptir ve daha kullanışlıdır. Bu yüzden fazlasıyla tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

  Kız çocuk pançoları dış kombin tamamlayıcı olarak kullanılmaktadır. Çok fazla çeşitliliği mevcuttur. İnce iplerle örülen modeller daha çok yazın kullanılırken, kalın iplerle örülen pançolar kış ayları için daha kullanışlı ve uygun olmaktadır. Pançoyu tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak rengarenk modeller elde edebilirsiniz. Şiş ile örülen pançolar olduğu gibi tığ ile örülen modellerde mevcuttur. Düz tek renk ördüğünüz pançoyu çiçek, yaprak, gül gibi motifler ile süsleyerek daha şık hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda pul, boncuk, inci gibi materyaller kullanarak daha şık ve gösterişli bir hale getirmeniz mümkündür. Kız çocuk pançolarını süslerken son zamanlarda kurdele de sıklıkla kullanılmaya başlamıştır.

Sizde değişik el örgüsü kız çocuk pançoları için sitemizdeki görselleri takip edebilir birbirinden şık modeller arsından dilediğinizi uygulayabilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla örmeniz mümkündür.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ