Canım Anne

El Örgüsü Kız Çocuk Pançoları

El Örgüsü Kız Çocuk Pançoları

   Giydiğimiz kıyafetler kadar neyi ne ile kombine ettiğimiz de önem taşımaktadır. Kombine yapacağımız zaman kombin parçalarımızın birbiriyle uyum içinde olması önemlidir. Aynı zamanda dış kombin tamamlayıcı ürünler de bir o kadar önemlidir. Bayanlar hem kendi kombinelerinde hem de çocuklarının kombinelerinde hazır ürünlerden ziyade örgü ürünleri, parçaları kullanmaya bayılırlar. Çünkü örgü ürünler tektir ve size özeldir. Bu yüzden daha değerli ve daha kıymetlidir. Yetişkinler için örgü parçalar olduğu gibi çocuklar içinde birbirinden şık örgü modeller, parçalar mevcuttur.

Kız çocukları için birbirinden şık hırkalar, atkı bere takımları, yelekler, patikler, panço modelleri mevcuttur. Her geçtiğimiz gün bu modellere yenileri eklenmektedir. Örgü ürünler, parçalar hazır ürünlerden daha fazla çeşitliliğe sahiptir ve daha kullanışlıdır. Bu yüzden fazlasıyla tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

  Kız çocuk pançoları dış kombin tamamlayıcı olarak kullanılmaktadır. Çok fazla çeşitliliği mevcuttur. İnce iplerle örülen modeller daha çok yazın kullanılırken, kalın iplerle örülen pançolar kış ayları için daha kullanışlı ve uygun olmaktadır. Pançoyu tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak rengarenk modeller elde edebilirsiniz. Şiş ile örülen pançolar olduğu gibi tığ ile örülen modellerde mevcuttur. Düz tek renk ördüğünüz pançoyu çiçek, yaprak, gül gibi motifler ile süsleyerek daha şık hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda pul, boncuk, inci gibi materyaller kullanarak daha şık ve gösterişli bir hale getirmeniz mümkündür. Kız çocuk pançolarını süslerken son zamanlarda kurdele de sıklıkla kullanılmaya başlamıştır.

Sizde değişik el örgüsü kız çocuk pançoları için sitemizdeki görselleri takip edebilir birbirinden şık modeller arsından dilediğinizi uygulayabilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla örmeniz mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi