Örgü Tozluk Modelleri

    Örgü ürünlere olan düşkünlük gün geçtikçe artmaktadır. Örgü parçalar tektir ve size özeldir. Bu yüzden de kadınlar tarafında fazlasıyla rağbet görmekte ve tercih edilmektedir. Örgüden yapılmış birçok farklı çeşit ve model mevcuttur. Örgü parçalar çeyiz sandıklarımızı süslediği gibi aynı zamanda giyim sektöründe de sıklıkla kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Hazır ürünler hiç şüphesiz ki el emeği, göz nuru ile yapılmış örgülerin yerini tutmamaktadır.

Örgüden yapılmış tozluklar son sezonun gözde kombin parçalarından biri olmayı başarmıştır. Hem yetişkinler hem çocuklar için örülen tozluk modelleri mevcuttur. Yaz, kış her mevsim rahatlıkla kullanabileceğiniz tozlukları, örgüden yaparak daha dikkat çekici ve şık hale getirebilirsiniz. İnce iplerle örülen tozlukları yaz aylarında da rahatlıkla kullanmanız mümkündür. Kalın iplerle örülen modelleri ise kışın rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Hiç şüphesiz ki kombin parçalarımız kadar onlara renk katan aksesuarlarımızda bir o kadar önem taşımaktadır. Bu yüzden örgü parçaları kombinelerimizde kullanarak daha dikkat çekici ve şık olabilirsiniz. Örgü modeller, parçalar tektir, size özeldir. Bu yüzden girdiğiniz ortamlarda dikkat çekmeniz için bundan iyisini bulamazsınız.

Örgü tozluklarınızı tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla rengi kullanarak renkli modeller de oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda üzerini inci, boncuk, kurdele ve düğme gibi materyaller kullanarak renklendirebilirsiniz. Örgü tozlukların önden düğmeli farklı modelleri de mevcuttur.

Örgü tozluklarınızı şiş ile örebileceğiniz gibi tığ ile de rahatlıkla örebilirsiniz. Siz hangi alanda daha iyiyseniz onu tercih edebilirsiniz.

Sizde değişik örgü tozluk modelleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. İlk bakışta örmesi zor gibi gelse de aslında çok basittir. Resimli anlatımlı görselleri inceleyerek rahatlıkla örebilirsiniz. Kendiniz için örebileceğiniz gibi çocuklarınız içinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ