Örgü Puf Modelleri

Örgü Puf Modelleri

Geçmişten günümüze kadar uzanan yaşantımızı değiştirmeye çalışsak ta bunda pek başarılı olduğumuz söylenemez. Kadın her dönemde kadındır. Geçmişten başlayan örgü örme günümüze kadar uzanmakta. Şimdilerde yaygınlaşmaya başladığından beri çeşitlerimiz artarak bugünümüze ışık olmaya başladı bile. Önceleri sınırlı sayılarda olan örneklerimiz, çok fazla modeller ile evimizin her köşesinde yer almaya başladı. Hanımlarımız evde oturdukça kendilerini boşta bırakmayı sevmezler ve kendilerine sürekli uğraşlar bulurlar. Yaygınlaşan, artık keyifle yapabileceğiniz en iyi örnekler ise örgü puf yapımıdır. Biraz el becerisi de oldu mu yapımı oldukça kolaydır.

Ev hanımlarımız, evlerinde görselliği de önem verdiğinden yapması keyif haline gelen örgülerimiz, yerlerini aldıkça daha azimle yapmayı kendine hedeflemiş olduğu gözlerden kaçmamıştır. Hanımlar yan yana geldiği zamanlar da ise bu konuşmaları oldukça sık duyarız. Fikir alışverişi yapıp daha çok modelleri ortaya koyarlar. Ev dekorasyonuna çok yakışacağını, düşündüğümüz çok şık örgü puflarımız var. Denemeye değer olan puflar evimizin köşelerinde yer almayı sabırsızlıkla beklemekte.

Örgü Puf Modelleri

Örgü pufları penye ip ile de örebileceğiniz gibi kalın olan örgü ipleri ile de örebilirsiniz. İstediğiniz her boyuta sahip olabileceğiniz modelleri evinizin her alanında da kullanabilirsiniz. Kendinize bununla alakalı bir köşe yapıp, keyifle dinlenebileceğiniz içi elyaf dolu puf haline de getirebilirsiniz. Hanımlarımızın birçoğu eskiyen eşyalarını atmaya kıyamazlar. Değerlendirmek isteseler de bir sonuç bulamazlar. Örneğin artık kullanmadığınız, eskimeye yüz tutmuş penye kumaşından yapılmış örgü kazaklarımızı örgü puf yapımında kullanabilirsiniz. Hem atmaya kıyamadığınız kazağınız şekillenmiş olur hem de evinizin en güzel köşesine koymuş olursunuz. Bu konu hakkında sizlere bilgilerimizi aktarmak istiyoruz ki, yapımı kolay ve bir o kadar da keyiflidir. Son zamanların modası haline gelen örgü pufları için penye ip, şiş, silikon elyaf ve astarı içinde pamuklu kumaş yeterlidir. Çok fazla vakit kaybetmeden örfü puflarınızı evinizin en şık bölümüne yerleştirmeyi öneriyoruz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ