Örgü Sırt Çantası Yapımı –Örgü Sırt Çantası Modelleri

Örgü Sırt Çantası Yapımı –Örgü Sırt Çantası Modelleri

Örgü sırt çantası modelleri her dönem zevkle kullanılan çanta çeşitleri arasındadır. Yaz ve kış aylarında kullanım için uygun olan örgü sırt çantaları değişik türde iplerden yapılır. Kışlık kullanım için kışlık iplerden örülen bu çantalar yaz aylarında kullanacaklar için merserize gibi yazlık iplerden örülür. Örgü sırt çantası yapımı bazı modeller için kolay, bazı modeller için zordur. Bugünkü yazımızda örgü sırt çantası nasıl yapılır sorusunu yanıtlamaya çalışacağız.

Örgü Sırt Çantası Modelleri

Canimanne.com sitemizde bulunan yüzlerce içerik arasında sırt çantası örgü modeller de yer alır. Bunlardan biri olan Kolay Püsküllü Örgü Çanta Yapımı konulu yazımız takipçilerimiz tarafından büyük ilgi gören yazılarımızdandır. Örgü sırt çantası yapımı videolu anlatım şeklindedir. Örgü sırt çantası modelleri renkli ve birbirine uyumlu renklerden yapılırsa çok daha şık durur. Sırt çantası örgü olarak çocuklar için de yapılabilir. Çeşitli modelleri bulunan örgü sırt çantası örnekleri hanımlar tarafından da severek kullanılır. Örgü sırt çantası yapımı kullanan kişinin kişiliğini ve zevkini yansıtır. Kimileri canlı renklerden çantaları severken, kimi hanımlar ise pastel ve daha sade renklerden çantaları tercih ederler. Dantel çanta modelleri de sitemizde sıkça yer alan resimli ve video anlatımlı içeriklerdendir.

Örgü Sırt Çantası Yapımı

Örgü sırt çantası yapımı için öncelikle çantanın ne kadar büyüklükte olmasını istiyorsanız zincir çekiyorsunuz. Ön ve arkayı istediğiniz örnekte kare şeklinde örüyorsunuz. Ön ve arka parçayı birleştirdikten sonra sapını örüyorsunuz. Çantanızın önü, arkası ve sapı tamamlandıktan sonra istediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz. Örgü sırt çantası modelleri ile ilgilenenler uygun renklerdeki iplerden istedikleri çantayı örebilirler. Kız çocuklarınız için de sırt çantası örgü örnekleri inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki galerimizde resimli örgü çanta örnekleri yer alır. Bunları inceleyerek fikir edinebilir, kendinize ya da sevdiklerinize nasıl bir örgü sırt çantası modeli yapmak istediğinize karar verebilirsiniz.

orgu-sirt-cantasi-modelleri
Örgü Sırt Çantası Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ