Örgü Bebek Elbise Modeli Yapımı

Örgü Bebek Elbise Modeli Yapımı

Örgü bebek elbise modeli yapımı iki farklı elbise modeli sizlerin beğenisine sunuyoruz. Anlatımlı ve video anlatımlı modeli izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Tığ işi bebek örgülerini seviyorsanız kış mevsiminde kalın ip seçimi ile kız bebekler için farklı, güzel elbise modelleri ortaya çıkacaktır. Elbise modelindeki motif detayın istediğiniz motif modelini kullanabilir veya birebir aynı çalışabilirsiniz. Ayrıca modeli istediğiniz yaş grubuna ayarlamak oldukça kolay olacaktır.

Tığ işi elbise modeli

Bebe yünü kullanılmıştır.

2,5 Numara tığ tercihi

5 Zincir ile halka oluşturup, ikili trabzan uygulaması yapalım. Toplamda 12 trabzan olmaktadır. Motif detayını yapıyoruz. Motif sayısını yapmak istediğiniz yaşa göre ayarlaya bilirsiniz. Devamında üst kısmı askı kısmını yapıyoruz. Sonrasında etek kısmını yapıp modelimizi bitiriyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek bu güzel elbise modelini yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Örgü Turuncu Bebek Elbise Modeli

Etsy isimli sitede dünyaca ünlü örgücüler yer almaktadır. Üretimini yaptıkları el örgülerini dünya pazarında satmaktadırlar. Bu sevimli örgü bebek elbisesinin tasarımcısı woolopia isimli arkadaşımızdır. Kendisinin Örgü Bebek elbise modeli gibi bir çok el işleri bulunmaktadır. Sevgili arkadaşlar bu bebek elbisesini satın almak isterseniz iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca bu güzel modeli bizler ile paylaştığı için kendisine çok çok teşekkür ederiz.

Örgü bebek elbise modelini yapacak olan arkadaşlara kolaylıklar diliyorum..

Ayrıca sitemizde daha önceden videolu anlatımını yapmış olduğumuz Kız Bebek Elbise Modelinin Yapılışı için aşağıdaki konuları takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ