Makrome tüy yaprak anahtarlık yapımı

Makrome tüy yaprak anahtarlık yapımı

Makrome tüy yaprak anahtarlık yapımı kendin yap köşemizde anahtarlık yapılışının detaylı video anlatımını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Anahtarlık tutkunu olanlar için yaprak görseli olan makrome ipi kullanarak kolay anahtarlık yapılışını video anlatımı izleyerek uygulamak oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Anahtarlık modellerini hediyelik, veya organizasyonlarda dağıtmalık, veya sipariş için değerlendire bilirsiniz. Farklı renklerde ve görselliği değişik olarak tasarlayabileceğiniz. Birçok anahtarlık yapabilirsiniz. Örgü anahtarlık tercihiz olabilir. Sitemize göz atabilirsiniz. Size uygun video anlatımlarını bulabilirsiniz.

Makrome tüy yaprak anahtarlık yapımı

Makrome ipi

Makas

Anahtarlık aparatı

Yapılışı: Aparata uzun ip geçirip sabitleyelim, ipi aynı uzunlukta keserek ipleri hazırlayalım, karşılıklı olarak uzun ipin üzerinde örgü tekniği uyguluyoruz. Örme tekniği bitiminde tarak ile tarayarak iplerin açılımını sağlıyoruz. Makas ile kesip yaprak görünümünü almasını sağlayıp anahtarlık hazır. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz şimdiden kolay gelsin.

Anahtarlık yapımı, makrome anahtarlık yapımı, kendin yap hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için beğeni paylaşımlar oldukça önemlidir.

Makrome tüy yaprak anahtarlık yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ