Örgü üstüne ilik açma 2 farklı şekilde ilik yapılışı

Örgü üstüne ilik açma 2 farklı şekilde ilik yapılışı

Örgü modellerine ilik nasıl açılır ? örgü üstüne ilik nasıl yapılır ? 2 Farklı ilik nasıl açılır ? İlik açma tekniği nasıl uygulanır ?

Örgü modellerinde en çok belkide zorlanılan tarafı ilk açma tekniği olmaktadır. Düğmenin büyüklüğüne göre değişecektir iliğin eni veya boyu bu video anlatımında ilik nasıl açılır sizlere anlatmaya çalıştık umarız faydalı video olacaktır.

İlik açma tekniği nasıl uygulanır çoğunluk haroşa tekniği üzerine yapılmaktadır. Lastik üzerine yapılabilir. Yapım aşaması oldukça kolay olan tekniktir. İlmek kesip tekrar ilmek atarak yapılan bir örgü tekniğidir. Video anlatımlarda tekrar bilikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Örgü üstüne ilik açma 2 farklı şekilde ilik yapılışı

İp istediğiniz modele göre

Şiş tercihi yine ip ve elinize göre tercih ediniz.

İlik modelini haroşa tekniği üzerine açıyoruz. Model anlatımında 11 ilmek atılmıştır. Büyük ilik ve küçük ilik nasıl açılır video anlatımında detaylı olarak anlatılmıştır. Detaylı yapımı için video izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Örgü teknikleri, örgü modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Örgü üstüne ilik açma 2 farklı şekilde ilik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Fatma dedi ki:

    Çok güzel öğrendim ?

BİR YORUM YAZ