El Örgüsü Bebek Yelek Modelleri

El örgüsü bebek yelek modelleri kış aylarında çocuklarımız için örgü çocuk yeleği örmek hem kolay hem zevkli hem de aile bütçemiz için ekonomik bir seçim. Çocuklarımıza rengarenk yünlerden örgü yelekler yapabiliriz. Şık ve kolay kullanımlı örgü çocuk yeleği, kış aylarında çocuklarımızın üşütmemesi için harika bir giysi.

Örgü çocuk yeleği ister tığ ile ise şiş ile örülebilir. El emeği ve göz nuru örgü yelekler her anlamda çok kullanışlıdır. Boş zamanlarımızı değerlendirirken eğlenerek, keyifli zaman geçirerek çocuklarımıza harika yelekler örebiliriz. Örgü yelekler için ihtiyacımız olan tek şey örgü ipi ve tığ ya da şiş.

Örgü yelek yapımı için onlarca model kullanılabilinir. Renkli, haraşo desenli, yazlık kullanıma uygun iri örgü modelleri, kruvaze yelek gibi çeşitlilikte yelekler örülebilir. Örgü yelekler çocuklarımız için kullanışlı olurken hafif ve kolay yıkanabilen küçük parçalar olması bakımından oldukça kullanışlıdır. Çocuklarımızın hareketleri kısıtlamayan, üşütmelerinin önüne geçmek için kullanılan yelekler kış aylarında olduğu kadar bahar ve yaz aylarında da kullanışlıdır.

REKLAM ALANI

El Örgüsü Bebek Yelek Modelleri

Örgü yelek yapımı çok kolaydır. Çok kısa sürede örülebilen yeleklerle çocuklarımıza harika yelekler hediye edebiliriz. Yelek modelleri için etrafımızdan yardım alabileceğimiz gibi, internet üzerinden de yardım almamız günümüzde mümkün. Yelek modelleri, tığ ile örme , renkli motifler ve nasıl örüldüğü bilgilerini bulmak çok kolay. Her mevsim kullanılan örgü yelekler çocuklarımız için vazgeçemediğimiz giysiler arasında yer almakta.

Farklı renklerde iplerle örebileceğimiz yeleklerin yanı sıra, kumaş süslemeli örgü yelek modelleri çıkartmakta mümkün. Çocuklarımız örgü yelekler ile sıcacık olacak.

Örgü bebek yelekleri, el örgüsü bebek yelekleri, yelek modelleri çocuk hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı bebek yelekleri için sayfamıza bakabilirsiniz. 

www.canimanne.com sitemizdeki örgü ve tığ işleri kategorimizde yüzlerce el işi örgü modeline rastlayabilirsiniz. Ayrıca sayfalarımızı sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ