Örgü Zıbın Modelleri

Soğuk kış günlerinin gelmesiyle birlikte örgü ürünlere olan ihtiyaçta giderek artmaktadır. El emeği ürünlere, parçalara verilen değerin yeniden artmasıyla birlikte yeni modeller, örnekler ortaya çıkmıştır. Kadınlar kendileri için örgü ürünler yaptıkları kadar eşleri ve çocukları içinde sıklıkla örgü parçaları tercih etmektedirler. Hazır ürünler hiçbir zaman örgü ürünlerin yerini tutmayacaktır.

Bebekler içinde çok şık örgü modelleri mevcuttur. El emeği, göz nuru kazaklar, yelekler, hırkalar, atkı bere takımları, battaniyeler ve daha nice örnekler mevcuttur. Bu modellere ve örneklere her geçen gün yenileri eklenmektedir. Bunlardan biri de örgü zıbınlardır. Örgü zıbınlar kış aylarında bebeklerinizi sıcacık tutacak ve soğuk almasını büyük ölçüde önleyecektir. Sizde rahatlıkla kendiniz örgü zıbın örebilirsiniz.

Örgü Zıbın Modelleri

Örgü zıbın modelleri çok fazla çeşitlilik içermektedir. Tek renk örülen modelleri olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modeller de mevcuttur. Siz dilediğiniz modeli seçerek örmeye başlayabilirsiniz. Erkek bebekler için daha çok mavi, beyaz, krem, siyah, lacivert gibi renkler ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Kız bebekleri için ise pembe, pudra, lila gibi daha pastel tonlar tercih edilmektedir. Aynı zamanda akıllı iplerle, kendinden desen veren iplerle de farklı modeller deneyebilirsiniz.

Örgü zıbın öreceğiniz ipin kalitesi de bir o kadar önemlidir. Kaliteli, tüylenmeyen ve pamuklu, yumuşak dokulu ipleri tercih etmeniz daha doğru olacaktır. Böylelikle daha kullanışlı ve sağlıklı olacaktır.

  El örgüsü zıbın modelleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı ve şık modeller arasından dilediğinizi seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz. İlk bakışta yapımı zor gibi gözükse de resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. El emeği ile yapılan her ürün hazır alınan ürünlerden çok daha fazla kıymetli değerli olduğu kadar da sağlık açısından da daha kullanışlıdır.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ