Örgüye Nasıl Başlanır ?

Örgüye Nasıl Başlanır ?

Merhaba sevgili arkadaşlar… Canım anne YouTube kanalına hoşgeldiniz

Örgüye nasıl başlanır ? örgü modellerinde bir çok örgü başlama tekniği bulunmaktadır. Sizler için güzel bir ilmek sarma tekniği sunduk umarım faydalı bir video anlatımı olmuştur.

Örgü modellerine başlamadan kaç sayı olduğuna göre ölçüp ip uzunluğunu ayarlayarak ilmek atma uygulaması yapabilirsiniz. Örgü tekniklerine yeni öğrenen arkadaşlarımız için güzel video anlatımlarımız kanalımızda mevcuttur. Oldukça yardımcı olacağını düşündüğüm videolarımızı takip ederek sizlerde istediğiniz örgü modellerini öğrenebilir ve güzel örgü işleri ortaya çıkartabilirsiniz.

Örgü işlerinde ilk öğrenilmesi tekniklerden birisi olan örgü nasıl başlanır. Bir çok teknik olduğu belirtik ve devamdı gelen istekler doğrultusunda yeni video anlatımlarına yer vermeye çalışacağız. Yeni örgü tekniklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Örgüye Nasıl Başlanır ?

Temel örgü teknikleri örgüye nasıl başlanır ?

Aldığımız ip tercihine göre şiş tercihi edebilirsiniz.

Bir çok örgü modelinde uygulanan örgü başlamadan önce ilmek nasıl sıralanır. Öreceğiniz örgü modeline göre ipinizi uzunluğun ayarlaya bilirsiniz. Bugün sizlere başlama tekniğinden oluşan bir video anlatımını sunduk bilmeyen arkadaşlarımıza faydalı olacağını düşünüyoruz.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Örgü, örgüler ve el işleri hepsi hepsi ve daha fazlası için yazımızda linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Örgüye nasıl başlanılır ? video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgüye nasıl başlanır
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ