Örümcek modeli kare lif yapımı

Örümcek modeli kare lif yapımı çeyizlik, hediyelik lif örnekleri arayanlar için yapılışı kolay ve görselliği şık duran bir lif modelidir.

Kızlarımızın çeyizleri için en çok yapılan el işleri lif modelleridir. Sizlerde sayfamızı ziyaret ederek bir çok farklı lif örneğine ulaşa bilirsiniz. Sayfamızda yeni olmak üzere, kolay, basit, uzun, yuvarlak, kese lif uygulamaları bulunmaktadır. Yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımları oldukça yardımcı olacaktır. Sizlerde kolaylıkla lif modellerimizi yapabilirsiniz. En güzel lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Örümcek modeli kare lif yapımı

Lif ipi Tığ (2 numara) Makas

Örümcek modeli kare lif modelimiz için ilk olarak 120 zincir çekerek başlayalım.

Bu sırada zincirlerin üzerine batarak ilmek çıkaralım toplam dokuz ilmek çıkaralım.Çıkardığımız sekiz ilmeği tığımızdan çıkarıp dokuzuncu ilmeği tığımıza geri alıp dörtlü fıstık yapalım.

Fıstığı zincire doğru yatırıp hizasına sabitliyelim tekrar burada toplamda dokuz ilmek çıkaralım sekiz ilmeği tığımızdan çıkarıp dokuzuncu ilmeği tığımıza geri alıp dörtlü fıstık yapalım.Fıstık sayımız en olarak sekiz boyut olarak on iki fıstık olacak

Kenar işlemine geçelim burada yapmamız gereken hem fıstık hemde örümcek yapıp kenarları düzgün ve şık durmasını sağlayalım.

İpimizi hiç koparmadan bir zincir çekip bir örümcek yapıp iki zincir çekelim çektiğimiz zincire batarak açık fıstık yapıp kapatalım.Tekrar fıstığın üzerine fıstık yaparak iki fıstığın üst üste gelmesini sağlayalım.Tekrar örümcek yapıp zincir çekelim yaptığımız işlemleri tekrarlayıp kenar oyasını yapıp bitirelim. Kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız önemlidir.

Farklı lif modelimiz olan gelin tacı lif modeli için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Örümcek modeli kare lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

My hobby life kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ