Oturma Odasında ‘L’ Koltuk

Oturma Odasında ‘L’ Koltuk

Ev dekorasyonunda, farklı fikirler ve tasarımlar mevcuttur. Kendi tarzınıza ve ruhunuza uygun olarak, yapacağınız ev dekorasyonunda, mobilya seçimlerinize dikkat etmelisiniz. Ev dekorasyonunun ana hatları olan mobilyalar, odanızın genişliği ve büyüklüğü ile doğru orantılı olmalıdır. Küçük odalar için en uygun koltuk şekli, ‘L’ koltuktur. Kısıtlı olan alanı, en etkili şekilde kullanmak gerekiyor. Yaşam alanınızı ferah gösterecek fikirler, sizlerin mutlu ve huzurlu olmanızı sağlar. Vaktinizin en çok geçtiği oturma odaları, ergonomik olmalıdır. Bunun için oturma odanızda ‘L’ koltuk kullanın.

oturma-yeri

Küçük bir oturma odasına sahip olanların, ilk ve tek tercihi ‘L’ koltuk olmalıdır. Zevkinize ve tarzınıza uygun olacak bir koltuk takımı mutlaka bulacaksınız. Oturma odanızın havasına uygun bir dekorasyon yapın. Bu sayede oda içinde bir bütünlüğü yaratmış olacaksınız. Markaların çıkardığı modeller, birbirinden farklı çeşitleri ile farklı seçenekler sunuyor. Renk ve tasarım açısından çeşitliliğin olduğu ‘L’ koltuk takımları, oturma odalarınız için en ideal koltuk takımları. Sizlerde dar alanlarınızı, etkili bir şekilde kullanmak için mutlaka oturma odanızda ‘L’ koltuk tercih edin.

salon

Koltuk takımınızın rengine uygun olarak duvarlarınızı boyatın. Küçük odalarda, duvar kağıdı kullanmanızı öneriyoruz. Koltuğunuzun konseptine uygun bir duvar kağıdı seçimi, odanızın havasını değiştirecektir. Oda içinde kullanacağınız tüm detaylar bir ahenk içinde olmalı. Kullanacağınız halı, biblo, perde, sehpa ve dekoratif eşyalar, ahengi oluşturmalı. L koltuğun konumlandırması da bu ahenk içinde önemlidir. Odanızın şekline göre koltuğunuzu yerleştirin. Pencere veya balkon kapısı varsa odanızda, bu alanları kapatmadan koltuğu yerleştirin. Pencere önüne koymamaya özen gösterin. Işığı kesmemesi açısından bu önemlidir. Sizlerde bu püf noktalar doğrultusundan hareketle, oturma odanızda ‘L’ koltuk kullanarak, ev dizaynınızı gerçekleştirin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ