Oyuncakların temizliği nasıl olmalıdır

Oyuncakların temizliği nasıl olmalıdır

Oyuncakların temizliği nasıl olmalıdır

Oyuncakların temizliği nasıl olmalıdır. Sorularının cevaplarını hazırladığımız makalemizde bulabilirsiniz. Çocuklarımız bizler için ne kadar önemli anlatılmaz her şeyi ile çok çok ilgileniyoruz. Oyuncakları gün boyu ellerinde ve oyun arkadaşları ile birlikte oynanan oyunların sonunda oyuncakların temizliği olması gerekiyor. Sadece oyun arkadaşları olduğu için mi tabi ki hayır çoğunluğu yerle temas ediyor ne kadar evimizi temiz tutmaya çalışsak yine de yerlere başlıyor dışarıdan geliyoruz bazen ellerimiz kirli bile olabilir acale ile topluyoruz. Zamanla oyuncaklar temizlik istiyor. Kız çocukları ayıcık peluş dediğimiz oyuncakları ellerinden bırakmıyor bazen park ve dışarıda ister istemez kirleniyor. Bütün bu sorulara oyuncakların temizliği nasıl olmalıdır.

Oyuncakların temizliği nasıl olmalıdır

• İlk olarak tüylü oyuncaklar nasıl temizliği olur. Çamaşır makinesinde yıkamak mümkün matik kullanımı çocukların bünyesine göre alerji gibi sorunlara sebep olabilir veya çocuğunuzun alerjisi varsa bebek sıvı deterjanı kullanımı en güzeli olacaktır. Peluş dediğimiz oyuncaklar çok pullu veya boncuklu vs gibi durumlarda çamaşır toplarının içine koyarak çamaşır makinesinde yıkanabilir.

• Diğer oyuncakların temizliği  kız çocuklarının çay setleri küçük tencere ütü gibi bir çok plastik oyun setleri var. Gün boyunca evcilik yada yemek yapma gibi oyunlar oynamayı seviyorlar zamanla kirleniyor kızı olan anneler bilirler bulaşık makinesi yöntemi ısıya dayanıklı olan oyuncaklar yıkana bilir. Kimyasal madenlere fırsat vermemek için parlatıcı gözüne elma sirkesi kullanmanın faydası olacaktır.

• Çıngırdaklar ufaklıkların hep ağzında olması yere düşmesi bizim veya evdeki bulunan kişilerin ister istemez elimize alıyoruz. Dikkat etmemiz gereken durumlar arasında farkına varmadan elimiz temiz mi unutarak elimiz çıngırdağı sallıyor öncelikle temiz eller diyelim, ve o dikkat çekici oyuncağımızı öncelikle bir yıkayalım ve sirkeli suda beklete biliriz elma veya beyaz sirke kullanımı doğal ve temizlik için harika, aynı işlemi lego tarzı oyuncaklar için uygulaya bilirsiniz.

• Ahşap ve metal oyuncaklar nasıl temizliği olmalıdır. Yıkamak deforme edebilir en iyi temizleme şekli olarak tüğ bırakmayan bir bezle elma veya beyaz sirke ile su ile açalım güzelce silelim hem hijyen ve mis gibi oyuncaklarımızın temizliğin verdiği rahatlıkla küçükler oyuna devam.

Oyuncakların temizliği video anlatımlı buradan izleyebilirsiniz.

Oyuncakların temizliği nasıl olmalı video içim migros türkiye çok teşekkür ederiz.

Oyuncakların temizliği nasıl olmalı

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. kreş oyuncakları dedi ki:

    yengeç eğitim araçları ve tasarım kreş oyuncakları anaokulu malzemeleri soft play ürünler akıllı tahta ofis mobilyaları ilgi köşeleri bahçe oyun grupları

BİR YORUM YAZ