Paletlerden Yapılmış Kanepe örnekleri

Paletlerden çok çeşitli dekorasyon ürünleri yapılabilmektedir. Paletlerden kanepe yapımı oldukça kolaydır. Bunun için yeterli miktarda palete sahip olmanız yeterlidir. Paletlerden kanepe yapımı kolay olduğu kadar da zevklidir. L koltuk paleti bahçelerinizde yada evinizde son derece harika durur. Paletlerden köşe oturma grupları, koltuk takımları yapabilirsiniz.

Perde, halı ve dekorasyon amaçlı seçtiğiniz koltuk takımlarının birbiri ile uyumu çok önemlidir. Göz yormayan renkler özellikle pastel tonlarda seçeceğiniz halı, koltuk örtüsü yada perdenin odaya girdiğinizde renk cümbüşü içinde gözünüzü yormamasına dikkat etmelisiniz. Sade ve sakin mobilyalar seçmeli, odanın her bir köşesini eşya ve ıvır zıvır ile doldurmamalıyız. Mümkün olduğunca relax görünmeli. Rahatlık başta olmalı.

Küçük odalarınızı var ise oraya kocaman koltuk, kanepe ve dolapları yerleştiremezsiniz. Ve yaşam alanınız kısıtlanır. Tıkış tıkış bir evin içinde nefes almadan yaşamak istemezsiniz değil mi? Bu yüzden paletler ile yapılmış kanepeler odalarınızı daraltmaz. Pastel renklerde yada istediğiniz herhangi bir renkte paletten kanepe yapabilirisiniz. Palet sayınıza göre kanepenin büyüklüğü değişir. Teras, bahçe, balkon yada ev içinde kullanacaksanız odanızın büyüklüğüne göre paletleri konumlandırabilirsiniz.

REKLAM ALANI

Boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz paletler ile harika tasarımlar çıkartabilirsiniz. Paletlerin üzerine renkli minderler koyarak, harika bir köşe takımına yada koltuk takımına sahip olabilirisiniz. Farklı minderlerle de dekorasyonu zenginleştirebilir, aha rahat oturma alanları sağlayabilirsiniz. Harika bir buluş olduğundan hiç şüphemiz yok. Piyasadan cep yakan fiyatlara alacağınız bir oturma grubunu balkona, terasa yada bahçenize koymak yerine kendi yarattığınız bir model ile hem ucuza işi kapatmış olacaksınız. Hem de el emeğiniz ile yaptığınız palet kanepe koltukların üzerinde misafir ağırlamaktan keyif alacaksınız. Farklı renk ve tasarımlarla oluşturabileceğiniz kanepelerinizi çevrenizdekilere göstermeye can atacaksınız. İsterseniz işin sırrını söylemeyin. Aramızda sır kalsın site takipçilerimiz.

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ