Pamuk şekeri lif yapılışı

Pamuk şekeri lif yapılışı görselliği güzel olan herkesin kolaylıkla yapabileceği lif modelidir. İstediğiniz lif ipi renk tercih ederek kare lif modelini yapabilirsiniz.

Kolay lif örneği arayan arkadaşlarımız için kolay ve güzel lif modeli olduğunu düşünüyoruz. Fıstık tekniği ile yapılan en kolay lif örnekleri arasında yer alacaktır.

Çeyizlerin vazgeçilmezi olan lif modelleri bir çok lif modelini lif sevenlere kazandırmıştır. Farklı tekniği ve model yapımı olarak sayısız lif modeli bulunmaktadır. Bizlerde siz lif sevenlere en yeni ve güzel lif çalışmalarını sunmaya devam ediyoruz. Yapılışları video anlatımlı olarak sayfamızda bulabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklayarak modelleri ulaşmak mümkündür. Yeni şık lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

REKLAM ALANI

Pamuk şekeri lif yapılışı

2 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

İlk olarak zincir çekerek başlayalım kare lif modeli olacaktır. İki zincir çekip iki atlayıp sık iğne yapıyoruz. Yapmış olduğumuz kutuların içine fıstık tekniği uyguluyoruz. Toplamda modelde 28 fıstık yapılmıştır. İstediğiniz büyüklükte yapabilirsiniz.

Devamında farklı renk ip ile fıstıkların üstüne zincir ve sık iğne detayını yapalım ve yine fıstık tekniği uyguluyoruz. Kendini tekrarlayan lif örneğidir. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız değerlidir.

Pamuk şekeri lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ