Parçalı lif modeli yapılışı

Parçalı lif modeli yapılışı dokuz parçalı lif modeli diğer ismi yamalı lif örneği farklı renklerde renk renk yapıla bilecek harika bir lif yapımı sizleri bekliyor.

Kalan lif iplerinizi değerlendirerek, parçalı lif modeli yapabilirsiniz. Kırk yamalı lif modeli diyebiliriz. Elinizde kalan iplerle çok güzel renkli lif yapılışları ortaya çıkarmaya ne dersiniz?

Kızlarımızın çeyizi içinde oldukça değişik bir lif modeli yapabilirsiniz. sevdiğiniz renklerde uyumlu veya zıt renk tonları kullanarak farklılık yarata bilirsiniz.

REKLAM ALANI

Banyo lifleri yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde değişik şık bir lif örneği olmaya aday sizde yaparak yeni siparişler alabilirsiniz. Değişik güzel lif yapılışları arıyorsanız sitemizi veya yazımızın içindeki linklere tıklamadan karar vermeyiniz.

En güzel şık lif modellerinde tekrar birlikte olmak dileğiyle, yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Parçalı lif modeli yapılışı

Parçalı lif modeli detayları ve yapılışı

Lif modelimiz yeni tasarlanmıştır.

Pamuk lifler kanalına aittir.

Gerekenler

istenilen renklerde lif ipi, elinize yatkın tığ (5 numara ile örüldü modelimiz)

Makas

Yapılışı: modelimizde yıldız tekniği kullanılıp, toplamda 9 motif bulunuyor..Motiflerimiz baklava deseni, kare ve üçgenden oluşuyor. Dilimler tek örülmeyip baklava dilimi motifi üzerine yapılıyor. Tamamladıktan sonra lifimiz oval şeklini alıyor. Arta kalan iplerinizi değerlendirebilirsiniz. Yapacaklara kolaylıklar diliyorum.

Lif modelleri, lif modelleri ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için beğeni ve paylaşımlar oldukça önemlidir.

Parçalı lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pamuk lifler kanalına bu güzel lif çalışması için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ