Parlayan yıldız lif yapılışı

Parlayan yıldız lif yapılışı bir çok renk geçişi olan lif modeli oldukça farklı çizgisiyle güzel model olduğunu düşünüyoruz. Model çeyizler ve siparişler için fazlasıyla beğenilecek ve tercih edilecek model olacaktır.

Lif modelleri farklı yapımı ve şık örnekleri ile lif sevenlere sunulmaya devam etmektedir. Özellikle sipariş alan arkadaşlarımız için lif modelleri oldukça önemlidir.

En güzel lif modelleri için sayfamızı takip etmeyi unutmayınız. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Parlayan yıldız lif yapılışı

Parlayan Star lif modeli yapılışı

Merhaba Lifimize 5 renk lif ipi kullanıyoruz

Mor, beyaz, sarı, mavi ve pembe siz isteğiniz renk yapabilirsiniz

Lifimize ilk önce mor ipimizle 3 zincir çekerek içine bir fıstık yaparak başlanıyor sıra sonunda artış yaparak sıramızı tamamlıyoruz her sıra sıra sonunda arttırarak 3 sıra yıldız tekniği yapıp 4 sırada sıra başında eksiltmeler 2 fıstık kalana kadar eksiltiyoruz bir baklava dilimi oluşturuyoruz.

Beyaz ipimizle etrafından artırma yaparak ilerliyoruz her sıra da farklı renk kullanarak 5 sıra bu şekilde örüp bir parçayı bu şekilde tamamlanıyor bu parçadan 5 tane aynı teknikle örülüp parçaları zincir ile birbirine ekleyip lifimizi bitiriyoruz yapacak olan arkadaşlara kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Parlayan yıldız lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

https://youtu.be/VOQE_cGhBos
Lif perisi arzu kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ