Patik Örnekleri

Patik örnekleri örgü modellerinin en çok örülen el işleri arasında yer almaktadır. Geniş örnek seçeneği ile her kesime hitap ederken model seçeneği çok olması patik modellerinin yapımını arttırmaktadır. Örgü patik modelleri video anlatımlı olarak youtube kanallarında hanımlarımız tarafından takipçilerine ulaşan en güzel ve yeni patik örnekleri video anlatım ile kolaylıkla uygulanmaktadır. Sayfamızda patik örneklerinin birçok çeşidini bulabilirsiniz. Tunus işi, şiş modelleri ve tığ işi patik modelleri keçe tabanlı şık patik modellerine ulaşmak için sayfamızı ziyaret etmeden karar vermeyiniz.

Örgü patik modellerinde tercihiniz hangi modellerdir ? tığ işi mi şiş modelleri mi ? beş şiş patik modelleri çok örnekli çeyizlik patik modelleri arasında en çok yer alan vede yapılan patik modelidir. Beş şiş patik modelleri yeni neslin fazla uygulamadığı patik tekniğidir. Büyüklerimizin yün ip ile düz ördükleri çorap ve patikler zamanla örnekler gelişerek daha şık patik örnekleri uygulanmaya başlamıştır. İki şiş modellerinden daha çok beş şiş patikler çeyizlerde yer almaktadır.

Patik modelleri siparişi alıyorsanız en yeni örnekleri ve çok beğenilmiş patik çalışmalarını tercih edebilir veya kişinin tercihine göre yapılmaktadır. En trend örnekleri seçmekte fayda olacaktır. Güzel örülen patik kadar görselliği güzel olan patik örnekleri çeyizlerde yer alan modellerdir.

Patik modelleri, şiş örgü patik yapımı, tığ işi patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı örgü modelleri için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Patik Örnekleri

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ