Peri bacaları tığ işi örgü yapımı

Peri bacaları tığ işi örgü yapımı

Peri bacaları tığ işi örgü yapımı yine farklı tığ işi modeli ile sizlerin karşısındayız. Yaz boyunca örgü tekniğinde uygulaya bileceğiniz oldukça fazla tığ işi modellerini sizlerin beğenisine sunduk, umarım severek bir çok modeller ortaya çıkmıştır.

Peri bacaları örgü modelimiz ile yaz için bir çok örgüler yapabilirsiniz. Bluz, yelek, sıfır kol kazak, çanta olabilir. Atkı yapımında, kırlent yapılır sizlerin beğenisine kalmıştır. Tercihler doğrultusunda bir çok örgü tekniği yapabilirsiniz.

Yeni güzel tığ işi örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Peri bacaları tığ işi örgü yapımı

Peri bacaları tığ işi yazlık yelek modeli

Malzeme Alize diva ip

8 Numara tığ

Yapımı Model iki sırdan oluşuyor.

İlk olarak istenilen ölçüde zincir çekilir. Üstüne istenirse kenar şerit için üç tırabzan yapılır. Modeli üçer tane ikili tırabzan örerek toplanır, beş tane zincir çekip tekrar üç tane ikili tırabzan örerek toplanır sıra bu şekilde tekrarlayan işlemle biter, .

Model iki sırdan oluşuyor ilk sırası, diğer sırada önceki sırada çekilen 5 zincir üstüne aralarda zincir çekilmeden üçer tane üç kerede çekerek tırabzan örülür.

Önceki sırda ördüğümüz üçer tırabzanların üstüne üç tane kapatmadan iki li tırabzan örülür ve hepsi beraber toplanır kapatılır tekrar 5 zincir çekip sırayı tekrarlayan bir şekilde bitirilir. İki sırada bitin ce tekrar model konur tekrar aynı işlem örülür. Kolay gelsin.

Tığ işi, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

En güzel modellerimiz arasında olan yazlık tığ işi örgü modeli için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Peri bacaları tığ işi örgü yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel tığ işi modeli için çok teşekkür ediyorum..
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ