Yazlık tığ işi örgü modeli yapımı

Yazlık tığ işi örgü modeli yapımı

Yazlık tığ işi örgü modeli yapımı bir çok örgü tekniğinde kullana bileceğiniz harika tığ işi örgü modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Tığ işi modelini çanta, bluz, elbise robası, yelek, bebek elbisesi, kırlent yapımında uygulayabilirsiniz. Yapılışı oldukça kolay olan örgü tekniğini video anlatımlı olarak izleyerek yapabilirsiniz.

Tığ işi modellerine sevenler için sayfamızda birbirinden güzel tığ işi örneklerimiz mevcuttur. Sayfamızı ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Veya yazımızın içindeki linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni tığ işi uygulamalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Yazlık tığ işi örgü modeli yapımı

Yazlık ip tercihi

2 Numara tığ kullanımı, sizler elinize yatkın tığ kullanabilirsiniz.

Model 4+1 zincirden oluşmaktadır.

Örneği çıkarmak için bir miktar zincir çekelim. Üzerine 4 zincir ekleyelim 5 zincire 1 tane trabzan yapalım.Üzerine 3 tane zincir çekelim. Dibine batalım ve 2 ilmek çekelim. 2 ilmek bırakalım. Dibine batalım ve 2 ilmek çekelim. İlmek dolayalım. Alt zincirden 2 zincire batalım. 2 ilmek çekelim. Yanındaki zincire batalım 2 ilmek çekelim 3 kere tekrarlayalım. Tığ da 6 ilmeği bir çekelim. Sıra sonu kadar tekrarlayalım. 3 zincir çekelim ve dibine batalım 3 lü trabzan yapalım. 1 zincir çekelim. 2 model arasına 3 tane 3 lü trabzan yapalım. 2 sırayı tamamlayalım. Örnek 2 sıradan oluşmakta. 1 sıradan başlayalım örmeye devam edelim. Kolay gelsin..

Tığ işi, örgü, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı modelimiz olan tığ işi örgü modeli yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Yazlık tığ işi örgü modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ