Pipetten Baloncuk Oyuncağı Yapılışı

Okul öncesi etkinlikler hem ebeveynler hem de çocuklar için büyük ölçüde önem taşımaktadır . Pipetten baloncuk oyuncağı da çocuklarınız ve sizler tarafından oldukça sevilecektir eminim.

Hem yapması hem oynaması oldukça keyifli, rengarenk bir çalışma . İster evleriniz de çocuklarınızla keyifli zaman geçirmek için yapın . İsterseniz okul öncesi dönemde çocuğun kas gelişimine destek olmak amaçlı yapın. Birlikte yaparak ve sonrasında kendi ürettiğiniz bir oyuncakla oynayarak çocuğun kendine güven duygusunu da pozitif yönde etkiliyor olursunuz.

Bu çalışmamızda ihtiyacımız olan malzemeler;

Renkli pipetler ve yapıştırıcı. Yapıştırıcı olarak sıcak silikon kullandık . Yaparken de oynarken de büyük keyif alacağınız güzel etkinliğimizi sonlandırmak için biraz bulaşık deterjanı ve bir kaba ihtiyacımız olacak. Ve sonucu görsel şölen. Özellikle açık havada hızlı hızlı hareket ederek baloncuk gruplarını keyifle izleyebilirsiniz. Bir taraftan baloncuklar çıkarırken çocuğunuzun yakalamaya çalıştığını izleyerek mutlu olabilirsiniz.

Sitemizde ve kanalımızda okul öncesi etkinlikler ile ilgili birçok çalışma bulabilirsiniz. Videomuzun altına görüş ,öneri ve düşüncelerinizi yazmayı ihmal etmeyin. Tekrar görüşmek üzere. Hoşçakalın…

blank
blank
blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ