Ponpon çiçeği yeni tasarım lif yapılışı

Ponpon çiçeği yeni tasarım lif yapılışı en yeni lif tasarımları sayfamızda bulabilirsiniz. Güzel lif örnekleri yeni model lif çalışmalarını siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Çeyizlik lif modelleri arayan arkadaşlarımız için ponpon çiçeği modeli çeyizlere çok yakışacak lif modeli olacağını düşünüyoruz.

Ponpon çiçeği lif modelini sipariş, hediyelik ve çeyizlik lif modeli için uygun ve şık modeldir. Yapılışı detaylı video anlatımlı olarak sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Farklı lif modelleri de sayfamızda oldukça fazlasıyla bulunmaktadır. Yeni lif modelinden, takım lif örneklerine birbirinden güzel lifleri sayfamızda bulma imkanını bulabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımlar oldukça kolaylık sağlamaktadır. İstedikleri bir çok modeli kolaylıkla yapabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Ponpon çiçeği yeni tasarım lif yapılışı

Malzemeler: 3 renk lif ipi
2 Numara 1.75 mm tığ
Makas

Yapılışı: Tasarımı bana ait olan ponpon çiçeği lif modelini motif motif yaparak hazırlıyoruz. Ortada 1 motif kenarlarda 6 motif olmak üzere toplam 7 motiften oluşturuyor. Motiflerin ortasına dikişsiz olarak yaprak uygulaması yapıyoruz. Kenar uygulaması olarak fıstık ve tomurcuk görüntüsü vererek kenar oyası yapıyoruz. Son aşama olarak parmağıma sararak ponpon yapıyorum ve hazırladığım ponponları motiflerin ortasına sabitleyerek modelimizi tamamlıyoruz

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz..

Ponpon çiçeği yeni tasarım lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ