Ponponlu Hırka Modelleri

Ponponlu Hırka Modelleri

El emeği, el işi ürünlere olan düşkünlük gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle de son yıllarda giyim sektöründe el emeği ürünleri sıklıkla görür olduk. El örgüsü kazaklar, yelekler, hırkalar, montlar, atkılara kadar birçok farklı modelde kendini göstermeye devam etmektedir. Kombinlerinizin şıklığına şıklık katan örgü modeller hem çok kullanışlı hem de hazır ürünlere göre daha gösterişlidir. Bu yüzden bayanların tercihi bu yönde olmaya başlamıştır. Her geçtiğimiz gün yeni modeller kaşımıza çıkmaktadır. Trendlerin, moda akımlarının değişmesiyle beraber her sezon yeni örneklere ortaya çıkmaktadır.

Kadınların özellikle kış ve sonbahar aylarında sıklıkla kullanmış oldukları kombine parçalarından biri de hırkalardır. Hırkalar hem kombin tamamlayıcı hem de soğuk günler de daha sıcak tutması için kullanılmaktadır. Hırkaların düze kadar olanları olduğu gibi daha kısa ve yere kadar olanları da vardır. Modellere her sezon yenileri eklenmektedir. Yeni trendlerden biri olan model ise kendinden ponponlu iplerle örülen hırka modelleridir. İsterseniz bebekleriniz, çocuklarınız için çok şık bebek hırkaları örebileceğiniz gibi kendiniz içinde çok rahatlıkla örebilirsiniz. Ponpon artık günümüzde pek çok alanda kullanılmakta ve parçalara, ürünlere şıklık, hareket katmaktadır. Sizde hırkalarınız daha göz alıcı, daha şık olsun istiyorsanız kendinden ponponlu iplerle çok rahat hırkalar örebilirsiniz.

Ponponlu iplikler ile hırka yapabileceğiniz gibi çok şık şapkalar, berelerde örebilirsiniz. İsterseniz tümden ponponlu iplerle örün isterseniz sadece kenar veya yaka kısımlarına ponpon ekleyebilirsiniz. Modanın yeni trendi olan ponponlar sizin kıyafetlerinize de şıklık ve gösteriş katacaktır.

Ponponlu iple hırka yapımı bilmiyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. İlk bakışta zor gibi gelse de aslında yapımı gayet basittir. Kendinden ponponlu ip olduğu için rahatlıkla örebilirsiniz. Yardım almak için resimli anlatımlı görselleri takip edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ