Dantel Bayan Şal Modelleri

   Kadınlar el işi, el emeği ile yapılmış parçaları, ürünleri kombinelerinde kullanmaya bayılırlar. Bazen kombin tamlayıcı olarak, bazen kombin parçası olarak da örgü modelleri tercih edilmektedir. Her ne kadar dantelin, örgünün modası geçti gibi tabirler kullanılmış olsa da günümüzde örgü, dantel yeniden moda olmuş kıyafetlerimizde ve evimizde yerlerini almayı başarmıştır. Kombinlerimizde kullanmak için birbirinden şık dantel, örgü parçalar mevcuttur. Örgü yeleklerden, kazaklara, hırkalardan, şallara kadar birçok seçenek vardır. Bayanlar girdiği ortamlarda dikkat çekmeyi farklı olmayı sevdiği için örgü parçalar tam da onların istedikleri gibidir. Tektir ve kişiye özeldir. Bu yüzden bayanlar örgü işi parçaları sıklıkla tercih etmektedir.

Kombin tamamlayıcı parçalardan biri de şallarıdır. Çok farklı modellerde şık ve gösterişli şallar mevcuttur. Bu modellere her geçtiğimiz gün yenileri eklenmektedir.

  Bayan şal modelleri çok fazla çeşitlilik barındırmaktadır. Tığ ile örülen modelleri olduğu gibi, şiş ile örülen modelleri de mevcuttur. Şiş ile örülen modeller daha kalın duracağı için kış ve sonbahar ayları için daha kullanışlı olmaktadır. Ancak tığ ile örülen modeller daha ince iplerle örüldüğü için her mevsim rahatlıkla kullanılmaktadır. Hiç şüphesiz ki dantelin zarafeti sizin kombinelerinize de çok yakışacaktır. Şiş ile örgü bilmeyen bayanlar için kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca dantel şallar daha hafif ve daha gösterişli durduğu için kadınlar tarafında fazlasıyla rağbet görmektedir. Şıklığı ve gösterişi seven bayanların tercihleri arasında yer almaktadır.

Sizde eğer yeni dantel şal modelleri arıyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyerek işe başlayabilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri inceleyerek ve takip ederek rahatlıkla sizde kendi şalınızı kendiniz örebilirsiniz. Dantel şallar sizin daha şık kombinler yapabilmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca size farklılık ve hareket katacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ