Dantel Eldiven Modelleri

  Dantel geçmişten günümüze kadar bizim hayatımızın her yerinde, her köşesinde var olmayı çok iyi bilmiştir. Çeyiz sandıklarımızın vazgeçilmez parçalarını danteller oluşturmaktadır. Aynı zamanda giyim sektöründe de son zamanlarda oldukça fazla kullanılmaya başlamıştır. Dantel girdiği her alanda izler bırakmayı bilmiştir. Biz kadınlar danteli eşyalarımızda, evlerimizde kullandığımız gibi kombinlerimizde de kullanmayı fazlasıyla seviyoruz. Dantel şallardan, yekeleklere, eldivenlere kadar her alanda, her parçada danteli görmek mümkündür. Dantelin zarafeti ve şıklığı kombinelerimize şıklık ve gösteriş katmaktadır.

Kadınlar giydiklerine, uyuma çok fazla dikkat etmektedir. Ayrıca girdiği ortamlarda dikkat çekmeyi, beğenilmeyi de fazlasıyla seviyoruz. Bu yüzden de kombinelerimizde farklı parçaları kullanmayı tercih ediyoruz. Kimselerde olmayan, farklı parçaları kullanarak fark yaratmayı, bütün ışıkları üstümüze çekmeye bayılıyoruz. El örgüsü, el işi ürünlerde tek ve kişiye özgü olduğu için çok fazla tercih edilmektedir. Bu parçalardan biri de özellikle son sezon çok fazla kullanılan dantel eldivenler olmuştur. Dantel eldiven modelleri bileğe kadar olanları olduğu gibi dirseğe kadar uzun olanları da vardır. Özel davetlere gideceğiniz zaman klasik kombinelerinize eşlik edebilecek nadide ve özel parçalardan biridir. Kıyafetinize uyumlu olarak siyah, beyaz gibi klasik renklerin yanında pastel renklerde tercih edebilirsiniz. Bu tamamen sizin beğeninize ve tarzınıza bağlıdır. Parmaklı bütün şekilde örülen eldivenler olduğu gibi parmakları yarıya kadar açık modellerde mevcuttur. Özel davetlerde tüm dikkatleri üzerinize çekmek için harika bir fırsattır. Hem şık hem gösterişli olması ile sizinde şıklığınıza şıklık katabilir. Özellikle de nikah, nişan gibi özel törenlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Eğer sizde dantel eldiven modelleri arıyorsanız sitemizdeki resimli anlatımlı görselleri inceleyerek işe başlayabilirsiniz. Giyeceğiniz kombine uygun olacak modeli seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ