El Örgüsü Manto Modelleri

El Örgüsü Manto Modelleri

Örgü bizim için her zaman vazgeçilmez bir uğraş olmuştur. Eskiden günümüze kadar gelen birbirinden farklı örgü modelleri, örgü parçalar mevcuttur. Bunlara sürekli yenileri eklenmektedir. Modanın değişmesiyle beraber yeni modellerde ortaya çıkmaktadır. Hem yetişkinler için hem çocuklar için birbirinden şık örgü parçalar vardır. Örgünün verdiği şıklığı ve gösterişi hazır ürünlerde yakalamak çok zordur. Örgü tek ve size özel olduğu için daha kıymetli ve daha değerlidir. Bu yüzden kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Özellikle anneler çocuklarına, bebeklerine örgü parçalar örmeye bayılırlar. Örgü kazaklar, yelekler, battaniyeler, mantolar daha aklınıza gelebilecek birçok çeşitte örgü mevcuttur. Örgü ürünler hem daha sıcak tuttuğu hem de daha şık durduğu için fazlasıyla rağbet görmektedir. El örgüsü ile yapılan manto modelleri son sezonun trendleri arasına girmeyi başarmıştır.

Örgü mantolar erkek hem erkek çocukları için hem de kız çocukları için rahatlıkla tercih edilebilir. Ancak kız çocukları için daha fazla örnek bulunmaktadır. Birbirinden şık ve gösterişli modeller sitemizde yer almaktadır. Tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla ipi bir arada kullanarak da renkli modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Düz bir şekilde örerek üzerine çiçek, yaprak, hayvan motifleri ekleyebilirsiniz. Mantonun uç kısımlarına ponpon ekleyerek de şıklığına şıklık katabilirsiniz. Ördüğünüz ipin kalitesi önemlidir. Kışın kullanılacağı için pamuklu ve yumuşak dokulu ipleri tercih etmenizi öneririz. Hem daha iyi sonuçlar çıkaracak hem de daha sıcak tutmasını sağlayacaktır.

Birbirinden şık çocuk manto modelleri mevcuttur. Kısa olan modeller olduğu gibi dize kadar inen modellerde vardır. İstediğiniz modeli tercih edebilirsiniz.

   Kız çocuk manto modelleri için sitemizdeki resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ