Ponponlu yıldız lif modeli yapılışı

Ponponlu yıldız lif modeli yapılışı

Ponponlu yıldız lif modeli yapılışı oldukça şık görünümü olan yıldız tekniği ile örülen kolay dilimli lif modelidir. İster çeyizler için veya hediyelik olarak tercih edebilirsiniz. Farklı renk tonlarında veya iki renk olarak yapabileceğiniz modeldir.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde ponponlu yıldız lif örneği oldukça siparişler için tercih edebileceğiniz model olacaktır. Farklı lif modelleri içinde yazımızdaki linke tıklayarak bir çok lif modelini görebilirsiniz.

Kızlarımızın çeyizleri içinde lif modelleri fazlasıyla yapılmaktadır. Takım lif modelleri, damat lif modeli, tasarım lif örnekleri gibi çeşitler en çok yapılanlar arasında yer almaktadır. Çeyizlerde günlük lif modellerinde ve en çok görselliği güzel olan modeller özellikle seçilerek yapılmaktadır.

Video anlatımlarımız yeni öğrenen arkadaşlarımız için oldukça faydalı olmaktadır. İstedikleri modeli izleyerek kolaylıkla uygulayabilirler. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Ponponlu yıldız lif modeli yapılışı

3 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ seçimi

Yıldız tekniği kullanılmıştır.

6 Dilimden oluşmaktadır.

Orta kısımda ponpon detayı vardır.

İlk olarak 3 zincir çekelim ve fıstık yapalım dört dolgulu fıstık yapımı yapılmıştır. Yıldız tekniği ile arttırma tekniği yapıyoruz. Tek fıstıkla başlayıp 7 fıstık olana kadar yapıp ve tekrar eksiltme tekniği ile baklava dilimi görüntüsü vereceğiz. 6 dilimi aynı şekilde yapalım ve birleştirme işlemini uygulayıp orta kısma istediğiniz çiçek veya modelde olduğu gibi ponpon uygulayabilirsiniz. Detaylı yapımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Ponponlu yıldız lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Ponponlu yıldız lif modeli #lifmodelleri

Kalpli lif modeli Fıstıklı yuvarlak lif modeli Paspas lif modeli Yıldız çiçekli lif modeli https://youtu….
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ