Popcorn Örgü Çanta Modelleri

  Giydiğimiz kıyafetler kadar onlara eşlik eden aksesuarlar, çantalar, ayakkabılar da bir o kadar önemlidir. El örgüsü, el emeği ile yapılan parçalar son zamanlarda kombinelerde sıklıkla kullanılmaya ve tercih edilmeye başlamıştır. Bunun nedeni ise el emeği ürünlere verilen değerin artmasından kaynaklanmaktadır. Aynı zamanda el örgüsü ürünler tektir ve size özeldir. Bunun için girdiği ortamlarda dikkat çekmeyi seven bayanlar rahatlıkla kullanabilirler.

Kombinelerinize eşlik edecek harika örgü çanta modelleri mevcuttur. Kalın iplikler kullanılarak kışlık modeller yapabileceğiniz gibi daha ince iplikler kullanarak daha narin ve yazlık çantalar da tasarlayabilirsiniz.

Özellikle çocuklu kadınlar büyük çantalara daha çok gereksinim duymaktadır. Popcorn tipi çantalar ise tam size göre bir formdadır. Sizler de popcorn çantalarınız örgü ile yaparak şıklığınızı tamamlayabilir ve farklılık yaratabilirsiniz. Popcorn örgü çanta modelleri oldukça çeşitlidir. Tek renk olarak yapabileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak renkli modeller de elde edebilirsiniz. Popcorn çantanızın yanlarını süslemek için yapacağınız çiçekleri dört yapraklı olarak yapabileceğiniz gibi aynı zamanda altı veya sekiz yapraklı olarak da yapabilirsiniz.

Popcorn çantalar tığ işi örgü ile yapılıp, sık tığ işi örgü ile yapılan çiçekler ile süslenmektedir. Çantanın boyutunu kendi zevkinize ve ihtiyacınıza göre ayarlayabilir ve ona göre zincir çekip başlayabilirsiniz.

  Popcorn çanta örnekleri arayanlar sitemizde bulunan resimli anlatımlı görselleri inceleyip, takip ederek fikir sahibi olabilir. Yapılışı hakkında fikir sahibi olarak sizlerde rahatlıkla evinizde yapabilirsiniz. Kullandığınız ipin renklerini istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz, ancak kaliteli ve pamuklu ipleri tercih ediniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ