Portakal supla yapımı

Portakal supla yapımı

Portakal supla yapımı Tunus tekniği ile yapılışı olan supla modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. portakal görünümlü supla modelini farklı renk seçeneği ile tercih edebilirsiniz. İp renk seçimini mutfak eşyalarına göre seçebilirsiniz. Modeli supla değilde farklı alanda seçimini yapabilirsiniz.

Tunus işi tekniği ile kolay yapabileceğiniz çeyizler içinde harika supla modeli için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Sayfamızda farklı supla modelleri bulunmaktadır. Güzel supla modelleri de inceleyerek fikir arttırabilirsiniz. Supla modelleri günümüz modasında hanımlarımızın tercih ettiği tığ işi modelleri arasındadır.

Modellerimiz video anlatımlı olması yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde oldukça faydalı olmaktadır. Modelleri kolaylıkla uygulamalarında video anlatımlar kolaylık sağlamaktadır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Portakal supla yapımı

Tunus işi supla yapımı

İlk olarak 20 zincir çekelim, her zincirden ilmek çıkartıyoruz sıra sonunda ilk ilmeği tek alıp sonra çift ilmek olarak topluyoruz. İkinci sırada on yedi ilmek alıp son üç ilmeği örmüyoruz. Üçüncü sırada on dört ilmek örüp yine aynı mantığı yapıyoruz. Her sırada üç ilmek bırakıp son iki ilmek kalana kadar örelim.

Devamında beyaz renk ip ile tekrar ilmekleri örüp yirmi ilmeğe ulaşıyoruz. Tekrar turuncu ip ile yine aynı işlemi yapıyoruz her sırada üç ilmek bırakıyoruz. Dilimleri tamamlıyoruz. Detaylı anlatım için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz.

Tunus işi, tığ işi modeller, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Portakal supla yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ