Prenses tacı lif modeli yapımı

Prenses tacı lif modeli yapımı

Prenses tacı lif modeli yapımı yeni tarz lif modeli arayanlar için oldukça şirin güzel bir tasarım olduğunu düşündüğüm bir lif modelimiz olmuş, kız çeyizi için oldukça görselliği güzel şık tasarım olan prenses tacı lif yapılışı sizlerin beğenisinde oluyor.

Lif modelleri oldukça çok sevilen hanımlarımızın en çok tercih ettiği el işleri sıralamasında birinci sıra yer almaktadır.

Banyo lifleri yapan ve satış yapan arkadaşlarımız için prenses tacı lif modelimiz oldukça uğurlu geleceğini düşünüyorum. Bol bol sipariş getirmesi dileğiyle, 

Yeni öğrenecek arkadaşlarımız için video anlatımı oldukça fayda sağlayacaktır. Sizlerde farklı renklerde farklı lif iplerini seçerek bir çok modelimizi canimanne.com sayfamızı ziyaret ederek veya yazımızın içindeki linke tıklayarak bir çok lif modeline ulaşa bilirsiniz.

Prenses tacı lif modeli yapımı

Prenses tacı lif modeli yapılışı detayları

Prenses tacı lif modeli

Tasarımı pamuk liflere aittir..

Gerekli malzemeler 4 renk istenilen marka lif ipi

5 Numara tığ seçimi,

İnci,makas ve dikim için iğne

Prenses tacı lif örneği yapılışı

İsminden de anlaşılacağı üzere, modelimiz çift kat ve taç şekli verilmiştir. Model yapımında yıldız tekniği kullanılmıştır. Baş kısmından düz şekilde 11 sıra fıstık yaparak başlanılıyor modelimize sonrasında artırma ve eksiltmeler yapılarak modelimiz tamamlanıyor.

İki parça yapılarak birbirine eklemeler yapılıyor üst yüzeyine 1 sıra inci kullanıyoruz. Aralarda ise dilim üzerine 3 tane çiçek yapıyoruz..son olarak büyük gül ve 3 yaprakla süslüyoruz..

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni ve paylaşım olarak yayınlarsanız çok mutlu oluruz. Video mızın devamlılığı için beğeni paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Prenses tacı lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pamuk lifler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.

Çok beğenilen değişik lif modelleri arasında karanfil bahçesi yüz lif modeli için linkimize tıklamayı unutmayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Arzu çuhacı dedi ki:

    Şiş ile yapılan lif model tarifleri de verebilirseniz sevinirim

BİR YORUM YAZ