Puf çiçekli lif modeli yapımı

Puf çiçekli lif modeli yapımı istediğiniz renklerde puf çiçekler hazırlayarak görselliği harika olan lif modeli yapabilirsiniz. Elinizdeki kalan lif ipleri ile puf çiçekler hazırlayarak taban kısmını yeşilin en güzel ton ipini kullanarak çiçek bahçesi lif örneğini çeyizlerin favorisi olacağını düşündüğümüz lif yapılışını sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelleri tığ işinin en güzel vede en çok yapılan el işi olmaya devam etmektedir. Yeni lif modellerini sizlerle buluşturmaya devam etmekteyiz. Yeni ve farklı lif örnekleri için bizleri takip etmeyi vede sayfamızı ziyaret ederek lif modellerine ulaşabilirsiniz. Tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Puf çiçekli lif modeli yapımı

Çiçek bahçesi lif modeli yapımı

Modelimize 6 numara tığla örülmüştür.

Tekli fıstıklardan oluşan düz taban lif yapıyoruz. Üst kısmı için renkli çiçeklerden puf çiçekler yapıyoruz toplamda 7 tane renkli puf çiçeği birbirine sabitliyoruz. Etrafını 4 sıra trabzanlarla dolanıp bu trabzanlara 3 sıra fıstık üzeri pipirik yaparak lahana lif görünümü vererek modeli bitiriyoruz. Detaylı yapımı için videomuzu izleyebilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Puf çiçekli lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

zarıfe’nın gunluğu & orgu gunlugum kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ