Puf çiçekli lif yapılışı

Puf çiçekli lif yapılışı yuvarlak ve kolay lif modeli arayan hanımlarımız için oldukça güzel olan puf çiçek detaylı lif örneğimizi lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz.

Lif modeli ilk defa uygulayacak olan arkadaşlarımız için puf çiçekli lif oldukça kolay modeldir.

Çeyizlerin vazgeçilmezi olan lif modelleri sayfamızda yeni tasarım lif örnekleri ve farklı bir çok lif modelini sizlerin beğenisine sunmaktayız. Yazımızın içindeki linke tıklayarak lif modellerine ulaşmanız mümkündür. Yeni anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Puf çiçekli lif yapılışı

2 Renk lif ipi

1,5 Numaralı tığ kullanımı

İlk olarak 7 zincir ile halka oluşturalım. Üç zincir çekip üçlü fıstık yapalım aralarda 1 zincir toplamda altı fıstık yapalım.

İkinci sırada hiç zincir çekmeden araya fıstık ve iki zincir aynı noktaya yine üçlü fıstık yapalım aralarda iki zincir ayını noktaya ikili fıstık uygulayıp farklı ip rengine geciş yapalım.

Aralarda zincir üçlü fıstık ve trabzan tekniği uyguluyoruz. Bu şekilde modelimizi istediğimiz boyuta gelene kadar örelim. Sonrasında puf çiçekleri yapıp süslüyoruz. Yapılışı detaylı anlatımı için videomuzu izleyebilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Puf çiçekli lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ