Puf çiçekli patik yapımı

Puf çiçekli patik yapımı kolay ve görselliği harika olan puf çiçekli patik yapılışı siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Patik modelleri yeni tasarımlar en güzel patik yapılışları sayfamızda mevcuttur. Kızlarımızın çeyizleri ve nişan bohçaları için de kullanılan patik modelleri olmazsa olmazlardan olmaya devam ediyor.

Puf çiçekli patik modelimiz günlük kullanım ve çeyizlik bir model olarak tercih edilebilecek bir modeldir. Annelerimiz severek örecekleri bir patik yapılışı olacaktır.

Patik modeli sipariş alan hanımlarımız içinde güzel bir tercih olabilir. Bol siparişler sizlere getirebilecek patik örneğidir. Farkı patik modelleri için sayfamızı ziyaret edebilir veya yazımızın içindeki linklere tıklamanız yeterlidir. En güzel patik modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Puf çiçekli patik yapımı

Puf çiçekli patik yapımı

37-38 Numara ayaklar için uygundur.

Malzemeler 1 yumak alize extra patik ipi kullanılmıştır.

3 Numara şiş tercihi

2 Numara tığ seçimi

Biraz beyaz ip markası önemli değil

Yapılışı 48 ilmek ile başlıyoruz 10 sıra düz örgü 5 diş haroşa olacak artırmalar 21 örelim, 1 dola 2 ör 1 dola 2 örelim, 1 dola 2 örelim, 1 dola 21 örelim, arka yüzünde hepsini düz örelim.

Düz yüzünde 22 örelim, 1 dola 2 örelim, 1 dola 4 örelim, 1 dola 2 örelim, 1 dola 22 örelim, böyle devam ediyor. İlmek sayısı 112 olana kadar örelim. Taban için 51 ilmek sağ 10 ilmek orta 51 ilmek sol orta 10 ilmek üzeri haroşa örgü yapıyoruz her çıkışta yandan bir ilmek alarak bütün ilmekler bitene kadar örüyoruz.

Topuk için aynı şekilde her dişte bir haroşa çıkartarak yapıyoruz son sıra kesiyoruz. Puf çiçek yapımı 6 zincir 1. Sıra 4 zincir çekip aynı yuvaya batıyoruz aralar da 1 zincir çekerek bir ikili trabzan yapıyoruz toplam 12 kutucuk 2. Sıra her kutucuğa 5 defa batıyoruz 2 kutucuğa toplam 10 defa batarak fıstık yapıyoruz aynı işlem 6 kez yapıyoruz. Detaylı anlatım için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin..

Patik, patik modeli ve yapılışı, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Puf çiçekli patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Orgu hayatım kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ederim.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ