Renkli eldiven lif modeli yapımı

Renkli eldiven lif modeli yapımı

Renkli eldiven lif modeli yapımı farklı lif örnekleri tercihiniz ise eldiven detayı lif örneğini uygulayabilirsiniz. Lif modelleri çeyizler için oldukça önemlidir.

Çeyizlik lif örnekleri hanımlarımızın en çok sevdiği el işleri arasında olmaktadır. Çeyizlerde en güzel lif örnekleri seçilerek yapılmaktadır. Takım lif modelleri ve tasarım lif örnekleri nişan bohçalarında yer almaktadır. Sayfamızda en yeni tasarım lif modelleri bulunmaktadır. Yapılışları video anlatımlı olarak sizlere kolaylık sağlamaktadır.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız video anlatımları izleyerek modelleri kolaylıkla yapabilirler. En kolay lif modelleri sayfamızda bulunmaktadır. Yazımızın içindeki linke tıklayarak isteğiniz lif modellerine ulaşabilirsiniz.

Renkli eldiven lif modeli yapımı

Renkli eldiven kolay lif modeli yapılışı

Örneğimizin yapımında 4 renk ip kullanıldı 1.5 mm tığ ile örüldü Öncelikle 8 fıstık üzerine düz yıldız tekniğiyle 16 sıra örüldü. Sonrasında eldivenimizin uç kısmını eksiltme yaparak devam ediyoruz. Parmak kısmını da renkli olarak yapıyoruz.

Lifimiz kese olduğu için iki parça örüyoruz. Sonrasında ikisini kenarlarından zincirle birleştirip üst süsünü de yaparak bitiriyoruz. Detaylı anlatım için videoyu izleyerek uygulayabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pamuk örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Renkli eldiven lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ